تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی Crab War v2.2.1 برای اندروید و iOS + مود

به روز رسانی :

1396/11/22 نسخه جدید اضافه شد.

Crab War بازی جذاب Crab War یک ماجراجویی بزرگ در دنیای خرچنگ ها می باشد. خزندگان غول پیکر به سرزمین شما حمله کرده اند و آرامش شما را در زیر زمین های خرچنگ ها بهم زده اند. وقت آن رسیده است کاری کنید! دشمنان بعد از قرن ها توانسته اند قدرت بگیرند و با قدرت کریستال تقویت شده اند و حال به مبارزه و انتقام جویی بازگشته اند. حال شما باید ارتشی از خرچنگ ها تشکیل دهید و با افزایش و تقویت نیروی خود به مقابله با دشمنان بی رحم بپردازید. بنابراین زمان را هدر ندهید و به گسترش ارتش خود بپردازید، خرچنگ ها را بیرون بیاورید و این جانوران زبر و خشن را از سرزمین خود خارج کنید و به مبارزه بروید!

سایر مشخصات : بازی زیبا و جذاب Crab War دارای هشتاد نوع مختلف و زیبای خرچنگ ها می باشد که به عنوان سربازهای شما آماده جان فشانی می باشند. همچنین شامل 30 ملکه منحصر به فرد می باشد که با تخم گذاری و ایجاد خرچنگ های جدید آماده اند تا ارتش شما را هر چه بیشتر تقویت کنند. به علاوه قادرید تا با باز کردن 6 توانایی مختلف که سبب افزایش قدرت شما می شود، آنها را تا 18 توانایی ارتقا دهید و به سفارشی کردن آنها بپردازید. به شکار خزنده های خطرناک و بزرگ بروید و خود را آماده نبرد و پس گرفتن خانه و سرزمین خود کنید! این بازی خوش رنگ و جذاب محصولی از استودیوی Appxplore Sdn Bhd می باشد که توانسته نظر میلیون ها کاربر را به خود جلب نماید.

دانلود بازی Crab War

ویژگی های بازی Crab War :– قابلیت رقابت با سایرین در تورنومنت های جذاب– قابلیت اصلاح ژن های خرچنگ ها و سفارشی کردن درخت ژن ها– شکار بیش از 50 نوع خزنده بزرگ!– تخم گذاری 30 ملکه برای تقویت قوای ارتش– دارای بیش از 80 نوع خرچنگ زیبا و خوشرنگ– قابلیت استفاده از کمک و یاری متحدان خود در مواقع نیاز

Crab War

لینک دانلود