تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود بازی CRASHBOT – PC

CRASHBOT یک بازی با پلتفرم 2D پویا با گرافیک منحصر به فرد در سبک شهری است. شما به عنوان یک مینی بوت بازی می کنید، که باید با بریدن تمام موانع و از بین بردن تمام دشمنان به پایان سطح برسید. در طول 20 سطح شما باید از تماس با چرخش اره، شمع و برجسته عکسبرداری در شما جلوگیری کند. با مینی بوت شما می توانید شلیک کنید. هنگامی که شما با ربات های دشمن برخورد کنید این کار مفید است. شما باید با آنها مبارزه کنید یا راهی مطمئن تر پیدا کنید. این بازی مراحل مختلفی دارد که در ابتدا به آسانی پیش می رود. اما ادامه راه به همین راحتیها هم نیست! بازیکن باید تلاش کند تا بتواند مراحل مختلف را به گونه ای به اتمام برساند که بیشترین امتیاز را از آن خود نموده و بتواند خود را در مراحل سختی که پیش رویش است بیازماید. این بازی بسیار سرگرم کننده است. پس اگر شما نیز به این سبک از بازی ها علاقه مند هستید پس پیشنهاد می کنیم این بازی را از دست ندهید.

سایر مشخصات بازی: این بازی یکی از بازی های بسیار پرطرفرار این کمپانی بازی سازی می باشد که در برخی از همایش های بازی های رایانه ای نظر بسیاری از منتقدان را به خود جلب کرده است. گیم پلی این بازی بسیار ساده و روان بوده و شما می توانید پس از چند دقیقه بازی تمام گیم پلی آن را به خوبی فراگیرید. این بازی دارای محیط های مختلف و همچنین موسیقی بسیار زیبا می باشد که می تواند شما را مدت ها سرگرم نگه دارد.

CRASHBOT.center

مشخصات بازی CRASHBOT:نام بازی :  CRASHBOTپلتفرم : PCزبان :  انگلیسیسال انتشار : 2018شرکت سازنده : Freshtraxمنتشر کننده : Freshtraxسبک بازی : اکشن، ماجرایینوع فایل: ISOلینک مرتبط : STEAM

CRASHBOT

لینک دانلود