دانلود بازی Creepy Road – PC نسخه CODEX + آخرین آپدیت

به روز رسانی :

1397/03/12 آپدبت v20180601 نسخه CODEX اضافه شد.

زمانیکه همه چیز در این کره خاکی رو به نابودی می رود و همه چیز حالت دیوانه واری به خود می گیرد، یک مرد و قهرمان باید به پا خیزد تا از کسانی که دوست دارد محافظت کند و آنها را از خطر محفوظ بدارد. در بازی Creepy Road شما در نقش Flint Trucker هستید و باید در یک سفر طولانی و پر خطر همراه با مشقات فراوان با او دست و پنجه نرم کنید. این شخص قصد دارد تا محبوبه خود یعنی Angelina را از چمگ افراد نابکار نجات دهد و در این راه از هیچ چیزی دریغ نمی کند. هیچ چیز نباید شما را از این سفر باز دارد، حتی سایز دشمنانتان! هر کسی شیوه خاصی برای جنگیدن دارد و نقاط ضعف مخصوص خود را!

سایر توضیحات: بازی Creepy Road یک بازی بسیار جذاب در سبک بازی های اکشن و ماجرایی است که با حالتی طنزآلود درآمیخته شده است. انجام حرکات اکروباتیک در مقابله با دشمنان مختلف و رنگ آمیزی بسیار جالب بازی از نقاط قوت این بازی محسوب می شود. بازی Creepy Road توسط شرکت Groovy Milk تولید و به بازار عرضه شده است.

*دقت کنید که این بازی به صورت آفلاین است*

مشخصات بازی Creepy Road :

نام بازی : Creepy Roadپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2018شرکت سازنده : Groovy Milkمنتشر کننده : Groovy Milkسبک بازی : اکشن – ماجرایینوع فایل : ISOلینک مرتبط : STEAM

Creepy Road

لینک دانلود