دانلود بازی عملیات بحرانی Critical Ops v1.22.0 همراه با دیتا

به روز رسانی :

1399/09/30 نسخه v1.22.0.f1288 اضافه شد.

Critical Ops

یک بازی اندرویدی جذاب و هیجان انگیز می باشد . آیا برای یک تیر اندازی بسیار اکشن و خارج از منطق به عنوان نقش اول تیراندازی آماده اید؟ بازی Critical Ops یک بازی FPS  بسیار سریع می باشد که واکنش های شما و توانایی های تاکتیکی شما را تست می کند و به چالش می کشد. در این بازی شما می توانید هیجان مبارزه با تروریست را تجربه کنید زیرا شما طی یک عملیات بسیار خطرناک به عنوان یک ضد تروریست یا کسی که باعث نابودی تروریست ها می شود، وارد عمل می شوید. شما باید برای تسلط و چیرگی در کنار دوستان خود به مبارزه بپردازید و یا توانایی های خود را به تمام دنیا با ارتقای رتبه خود، نشان دهید. در بازی Critical Ops به رقابت های مبارزه ای در سراسر دنیا بپیوندید. مبارزاتی که بر توانایی های شما در تیراندازی بستگی دارد. در این بازی شما با تنوع بسیاری از اسلحه ها روبرو هستید. سلاح هایی که از تپانچه تا AK47 و تا سلاح های تک تیراندازی گستردگی دارند. این بازی همچنان توسط تیم سازنده درحال گسترش و هرروز بهتر شدن می باشد. بنابراین اگر به دنبال یک بازی به سبک تیراندازی نقش اول هستید این بازی پیشنهاد بسیار خوبی است.

بازی Critical Ops

محصولی از استودیوی Critical Force Ltd می باشد که درحال حاضر در اختیار شما دوستان عزیز می باشد. بنابراین شما هم به ده ها میلیون کاربر بپیوندید و وارد مبارزه شوید.

ویژگی های بازی Critical Ops :

به روز رسانی های پیاپی و اضافه شدن هزارن قابلیت جدید

این بازی به صورت کاملا رایگان می باشد و خواهد بود!

تنوع گسترده سلاح ها و ماموریت ها

دارای دو حالت بازی یکی به صورت تیمی و دیگری انفرادی

بخش تیمی دارای زمان محدود برای انجام ماموریت

نام: Critical Ops
حجم فایل: 529+76 مگابایت
شرکت سازنده: Critical Force Ltd
تاریخ انتشار: 2016
ورژن: v1.22.0
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: apk - zip
پلتفرم: اندروید
سبک بازی: اکشن - جنگی
مناسب برای گروه سنی: 16 سال به بالا
پیش نیاز: اندروید 4.4 و ای او اس 10.0 به بالا

Critical Ops - v1.22.0

CRITICAL OPS combines the deepest and most tactical 5vs5 multiplayer PvP experience in mobile with live events and competitive gaming.“Critical Ops is the Next Best Thing to Counter-Strike on Mobile” - Lifewire“Critical Ops is a fast-paced FPS that will test your reflexes and tactical skill” - PocketGamerFight across fast-paced multiplayer maps, play competitive Ranked mode and build your clan as you strive to be the best in the world in Critical Ops!

لینک دانلود