تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی Crusader Kings II Jade Dragon v2.8.3.2 & ALL DLC

به روز رسانی :

1397/05/23 نسخه v2.8.3.2 اضافه شد .

نسخه جدید بازی Crusader Kings II با عنوان  Jade Dragon به امکانات جدیدی به این بازی محبوب اضافه می کند. افزوده شدن سلسله حکام چینی در این نسخه به شما امکان می دهد تا با این حکومت بزرگ داد و ستد کنید و از آنها برای پیشبرد اهداف خود استفاده کنید. البته این ملت بزرگ می توانند برای شما دردسرساز نیز شوند و با عنوان انقلابیون و شورشی های وحشی به شما حمله کنند و حکومت شما را زیر سوال ببرند. این منطقه همچنین زادگاه ملت هایی است که در قالب قبیله های مستقل پا به عرصه ظهور می گذارند و خود را برای رویارویی با دیگر قبایل آماده می کنند. تقابل این قبیله های جدید با حکومت های قدرتمند می تواند جذابیت این نسخه را چندین برابر کند. همچنین شما باید امپراطوری را با هدایای خاص سر ذوق بیاورید تا بتوانید از قدرت او برای دستیابی به اهدافتان استفاده کنید.

سایر توضیحات: استودیو و شرکت بازی سازی Paradox Development Studio سال هاست که در تولید بازی های استراتژیک فعالیت گسترده ای دارد و عناوین مختلفی را نیز به بازار عرضه کرده که اکثرا نیز موفق بوده اند. یکی از این عناوین بدون شک بازی Crusader Kings II است که با خلاقیت و ظرافت های خاصی نسبت به عناوین مشابه تولید شده است. گرافیک بسیار خوب این بازی در کنار حجم کم آن نیز از نقاط قوت آن است.

*دقت کنید که این بازی به صورت آفلاین است*

دانلود Crusader Kings II Jade Dragon جدید

مشخصات بازی Crusader Kings II Jade Dragon :

سبک بازی : شبیه ساز – استراتژیکپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2017شرکت سازنده : Paradox Development Studioمنتشر کننده : Paradox Development Studioنوع فایل : exeلینک مرتبط : STEAM

Crusader Kings II Jade Dragon

لینک دانلود