تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود بازی The Curio Society Eclipse Over Mesina CE

بازی The Curio Society Eclipse Over Mesina CE در سبک ماجراجویی , فکری می باشد که توسط استودیوهای Domini Games و Big Fish Games ساخته شده و استودیوی Big Fish Games این بازی را برای پلتفرم PC منتشر کرده است . شما در این بازی در نقش یک فرشته ی نجات هستید کسی که زندگی کسانی که به کمک نیاز داردند را نجات می دهد .

خلاصه داستان : پس از انکه شما با یک سازمان مخفی و مرموزی به نام The Curio Society در ارتباط هستید بلافاصله باید توانایی های خود را ثابت کنید . ولی به زودی متوجه خواهید شد که عواملی که شما را احاطه کرده بیشتر از توانایی های شما خواهد بود . کل شهر پر از مجسمه های زنده شده است و توسط یک جادوگر باستانی که قدرت زیادی در کنترل و تخریب دارد کنترل می شوند . هیچکس نگفته که مصاحبه ی کاری شما قرار است آسان باشد ولی اگر تنها فردی که مناسب ماموریت باشد آن شما هستید . خود را برای پیوستن به انجمن Curio در بازی فکری , معمایی The Curio Society Eclipse Over Mesina CE ثابت کنید . بدون شک شما از محیط ماجراجویی بازی لذت خواهید برد .

مشخصات بازی :

نام بازی : The Curio Society Eclipse Over Mesina CEنام بازی (فارسی) : انجمن عجیب مسیناپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2015شرکت سازنده : Domini Games and Big Fish Gamesمنتشر کننده : Big Fish Gamesسبک بازی : ماجراجویی , فکریحجم فایل : 1.3 گیگابایتنوع فایل : exeلینک مرتبط : Big Fish Games
لینک دانلود