تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود بازی Dabda – PC

بازی Dabda یک بازی اکشن ماجراجویی، که به داستان یک مرد ساده، که در یک ایستگاه رادیویی در جنگل کار می کند، می گوید. غرق شدن در جهان، که توسط بسیاری از تلاش شناخته شده از قرن 21 الهام گرفته شده، پر از بسیاری از پازل grotesk. لذت بردن از پالت رنگ غیر معمول برای هر سطح از بازی و یک داستان جالب، که شما باید گام به گام باز کنید. گیم پلی این بازی علیرغم سبک بودن بسیار سرگرم کننده و جذاب است که می تواند هر مخاطبی را با هر سبکی که خواهانش است ساعت ها سرگرم کند. کمپانی بازی سازی grotesk یک کمپانی مطرح در طراحی و ساخت انواع بازی ها می باشد که توانسته است در همایش های مختلف جوایزی را برای بازی های متعددی که طراحی کرده است، دریافت نماید. این بازی در همان ابتدای معرفیش طرفداران زیادی را مجذوب خود کرد. امیدواریم از این بازی لذت ببرید.

سایر مشخصات بازی: این بازی یکی از بازی های بسیار پرطرفرار این کمپانی بازی سازی می باشد که در برخی از همایش های بازی های رایانه ای نظر بسیاری از منتقدان را به خود جلب کرده است. همانطور که گفته شد گیم پلی این بازی بسیار ساده و روان بوده و شما می توانید پس از چند دقیقه بازی تمام گیم پلی آن را به خوبی فراگیرید. این بازی دارای محیط های مختلف و همچنین موسیقی بسیار زیبا می باشد که می تواند شما را مدت ها سرگرم نگه دارد.

*دقت کنید که این بازی به صورت آفلاین است*

Dabda.center

مشخصات بازی Dabda:نام بازی :  Dabdaپلتفرم : PCزبان :  انگلیسیسال انتشار : 2017شرکت سازنده :groteskمنتشر کننده :groteskسبک بازی :ماجرایینوع فایل: ISOلینک مرتبط : STEAM

Dabda

لینک دانلود