تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود بازی Dad Quest – PC نسخه Early Access

بازی Dad Quest مبتنی بر داستان مبتنی بر 2D platformer با مدیریت موجودی و شخصیت های جالب از RPG سنتی، Dad Quest در یک جهان است که در آن کودکان اسلحه نابودی هستند. پدران تلاش می کنند فرزندان خود را با آموزش دادن مهارت های جدید و ارائه اسباب بازی های مرگبار به دشمنانشان تلاش کنند. این بازی یکی از بازی های بسیار پر طرفدار در سبک خودش است. گیم پلی این بازی علیرغم سبک بودن بسیار سرگرم کننده و جذاب است که می تواند هر مخاطبی را با هر سبکی که خواهانش است ساعت ها سرگرم کند. کمپانی بازی سازی Sundae Month یک کمپانی مطرح در طراحی و ساخت انواع بازی ها می باشد که توانسته است در همایش های مختلف جوایزی را برای بازی های متعددی که طراحی کرده است، دریافت نماید. این بازی در همان ابتدای معرفیش طرفداران زیادی را مجذوب خود کرد. امیدواریم از این بازی لذت ببرید.

سایر مشخصات بازی: این بازی یکی از بازی های بسیار پرطرفرار این کمپانی بازی سازی می باشد که در برخی از همایش های بازی های رایانه ای نظر بسیاری از منتقدان را به خود جلب کرده است. همانطور که گفته شد گیم پلی این بازی بسیار ساده و روان بوده و شما می توانید پس از چند دقیقه بازی تمام گیم پلی آن را به خوبی فراگیرید. این بازی دارای محیط های مختلف و همچنین موسیقی بسیار زیبا می باشد که می تواند شما را مدت ها سرگرم نگه دارد.

*دقت کنید که این بازی به صورت آفلاین است*

Dad.Quest.center

مشخصات بازی Dad Quest:نام بازی :  Dad Questپلتفرم : PCزبان :  انگلیسیسال انتشار : 2017شرکت سازنده :Sundae Monthمنتشر کننده : Excalibur Gamesسبک بازی : ماجرایینوع فایل: ISOلینک مرتبط : STEAM

Dad Quest

لینک دانلود