تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود بازی Daemon Detective Gaiden – PC

Daemon Detective Gaiden یک بازی platformer ماجرایی است که ماموریت شما نه تنها شامل ضرب و شتم تا همه چیز است. فشار دادن به جلو در یک قطعه تنها آغاز است – ماموریت شما کامل نیست قبل از اینکه شما ردیابی کردن هر نقاشی های سرقت رفته است! با بیش از 120 نفر از آنها در حال سقوط، شما نیاز به هر کمی از عقل خود را و هر تک قدرت شما می توانید حمل کنید. آیا شما آنچه را که لازم است برای تبدیل شدن به یک کارآگاه دائم انجام دهید؟ این بازی یکی از بازی های بسیار پر طرفدار در سبک خودش است. گیم پلی این بازی علیرغم سبک بودن بسیار سرگرم کننده و جذاب است که می تواند هر مخاطبی را با هر سبکی که خواهانش است ساعت ها سرگرم کند. کمپانی بازی سازی Yal یک کمپانی مطرح در طراحی و ساخت انواع بازی ها می باشد که توانسته است در همایش های مختلف جوایزی را برای بازی های متعددی که طراحی کرده است، دریافت نماید. این بازی در همان ابتدای معرفیش طرفداران زیادی را مجذوب خود کرد. امیدواریم از این بازی لذت ببرید.

سایر مشخصات بازی: این بازی یکی از بازی های بسیار پرطرفرار این کمپانی بازی سازی می باشد که در برخی از همایش های بازی های رایانه ای نظر بسیاری از منتقدان را به خود جلب کرده است. همانطور که گفته شد گیم پلی این بازی بسیار ساده و روان بوده و شما می توانید پس از چند دقیقه بازی تمام گیم پلی آن را به خوبی فراگیرید. این بازی دارای محیط های مختلف و همچنین موسیقی بسیار زیبا می باشد که می تواند شما را مدت ها سرگرم نگه دارد.

*دقت کنید که این بازی به صورت آفلاین است*

Daemon.Detective.Gaiden.center

مشخصات بازی Daemon Detective Gaiden:نام بازی :  Daemon Detective Gaidenپلتفرم : PCزبان :  انگلیسیسال انتشار :2015شرکت سازنده :Yalمنتشر کننده :Degicaسبک بازی :ماجرایینوع فایل: ISOلینک مرتبط : STEAM

Daemon Detective Gaiden

لینک دانلود