دانلود بازی Dancing Ballz Music Line v1.2.0 برای اندروید و iOS + مود

به روز رسانی :

96/11/12 نسخه جدید اضافه شد.

Dancing Ballz Music Line بازی شاد و هیجان انگیز Dancing Ballz: Music Line یکی از بازی های موزیکال  می باشد که با سرعت عمل و کیفیت بالای موسیقی ها و صداها ترکیب شده است. این بازی برای همه کسانی که عاشق بازی های ساده و ضربه ای که خواهان تجربه ای جدید و نو هستند، می باشد. بازی بدین صورت است که شما نباید منتظر حرکت و ضربه زدن برای تغییر جهت باشید، بلکه باید به موسیقی گوش دهید و با توجه به آن ضربه بزنید و حرکت کنید. بنابراین به طور کامل روی موسیقی تمرکز کنید. با بازی Dancing Ballz Music Line به عکس العمل های خود و توانایی ریتم گرفتن عضلات و اعصاب خود بپردازید. منتظر باشید تا بیت های موسیقی مسیر را به شما نشان دهند!

سایر مشخصات : این بازی جذاب محصولی جدید از استودیوی Amanotes JSC می باشد که قبل از این بازی، بازی های پر مخاطب و جذابی همچون Tap Tap Reborn2 و Magic Tiles3 را عرضه کرده اند. روش بازی بدین صورت است که شما باید به موسیقی گوش کنید و روی صفحه ضربه بزنید و توپ را هدایت کنید. تنها راه موفقیت دقت به ریتم موسیقی است. در برخی جاهای موسیقی بخش های بررسی و مرور وجود دارد که به شما اجازه بازگشت می دهد اما مراقب باشید که زمان و جان خود را از دست ندهید. تنها با یک انگشت باید بازی کنید! هر ضربه یک آوا! بنابراین در یک بازی جذاب و شاد با دوستان خود به رقابت بپردازید و از باهم بودن لذت ببرید.

دانلود بازی Dancing Ballz Music Line

ویژگی های بازی Dancing Ballz Music Line :– گیم پلی بسیار آسان تنها با یک انگشت!– با تمام کردن یک آهنگ، آهنگ های جدیدی باز کنید و ادامه دهید.– دارای آهنگ های مدرن و سنتی برای شما.– قابلیت انتخاب رنگ و تم زمینه برای هر مرحله.– تنها به موسیقی اجازه راهنمایی دهید و در تاریکی ها از آن استفاده کنید!

Dancing Ballz Music Line

لینک دانلود