تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود بازی Danmaku Unlimited 3 – PC

Danmaku Unlimited 3 با الهام از بازی های تیراندازی کلاسیک ژاپنی، از یک جنبه دوست داشتنی از بهترین جنبه های بازی های اکشن گلوله ای ژاپنی است که همه آنها در یک بسته قابل دسترس است. این بازی یکی از بازی های بسیار پر طرفدار در سبک خودش است. گیم پلی این بازی علیرغم سبک بودن بسیار سرگرم کننده و جذاب است که می تواند هر مخاطبی را با هر سبکی که خواهانش است ساعت ها سرگرم کند. کمپانی بازی سازی Doragon Entertainment یک کمپانی مطرح در طراحی و ساخت انواع بازی ها می باشد که توانسته است در همایش های مختلف جوایزی را برای بازی های متعددی که طراحی کرده است، دریافت نماید. این بازی در همان ابتدای معرفیش طرفداران زیادی را مجذوب خود کرد. امیدواریم از این بازی لذت ببرید.

سایر مشخصات بازی: این بازی یکی از بازی های بسیار پرطرفرار این کمپانی بازی سازی می باشد که در برخی از همایش های بازی های رایانه ای نظر بسیاری از منتقدان را به خود جلب کرده است. همانطور که گفته شد گیم پلی این بازی بسیار ساده و روان بوده و شما می توانید پس از چند دقیقه بازی تمام گیم پلی آن را به خوبی فراگیرید. این بازی دارای محیط های مختلف و همچنین موسیقی بسیار زیبا می باشد که می تواند شما را مدت ها سرگرم نگه دارد.

*دقت کنید که این بازی به صورت آفلاین است*

Danmaku.Unlimited.3.center

مشخصات بازی Danmaku Unlimited 3:نام بازی :  Danmaku Unlimited 3پلتفرم : PCزبان :  انگلیسیسال انتشار :2017شرکت سازنده :Doragon Entertainmentمنتشر کننده :Doragon Entertainmentسبک بازی : اکشننوع فایل: ISOلینک مرتبط : STEAM

Danmaku Unlimited 3

لینک دانلود