تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود بازی Dark Ages – PC

Dark Ages اولین بازی است که برای پشتیبانی از کارت های موسیقی Adlib و Sound Blaster پشتیبانی می کند. اگر یک موسیقی متن فیلم از هشت آهنگ و تم منحصر به فرد ارائه شده است. هر جلد تاریک قرون دارای ظاهر منحصر به فرد خود است، با اهداف مختلف، طرح های سطح و مکان. هر جلد دارای 10 سطح پیمایش بزرگ بسته بندی شده با تله های غیر مجاز، موجودات و گنجینه ها. این بازی یکی از بازی های بسیار پر طرفدار در سبک خودش است. گیم پلی این بازی علیرغم سبک بودن بسیار سرگرم کننده و جذاب است که می تواند هر مخاطبی را با هر سبکی که خواهانش است ساعت ها سرگرم کند. کمپانی بازی سازی Scenario Software یک کمپانی مطرح در طراحی و ساخت انواع بازی ها می باشد که توانسته است در همایش های مختلف جوایزی را برای بازی های متعددی که طراحی کرده است، دریافت نماید. این بازی در همان ابتدای معرفیش طرفداران زیادی را مجذوب خود کرد. امیدواریم از این بازی لذت ببرید.

سایر مشخصات بازی: این بازی یکی از بازی های بسیار پرطرفرار این کمپانی بازی سازی می باشد که در برخی از همایش های بازی های رایانه ای نظر بسیاری از منتقدان را به خود جلب کرده است. همانطور که گفته شد گیم پلی این بازی بسیار ساده و روان بوده و شما می توانید پس از چند دقیقه بازی تمام گیم پلی آن را به خوبی فراگیرید. این بازی دارای محیط های مختلف و همچنین موسیقی بسیار زیبا می باشد که می تواند شما را مدت ها سرگرم نگه دارد.

*دقت کنید که این بازی به صورت آفلاین است*

Dark.Ages.center

مشخصات بازی Dark Ages:نام بازی :  Dark Agesپلتفرم : PCزبان :  انگلیسیسال انتشار :2014شرکت سازنده :Scenario Softwareمنتشر کننده :3D Realmsسبک بازی : اکشننوع فایل: ISOلینک مرتبط : STEAM

Dark Ages

لینک دانلود