تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود بازی Dark Grim Mariupolis – PC

“Dark Grim Mariupolis”، یک بازی ماجراجویی point’n’click در جهان، ترکیب noir، اسطوره یونانی، سحر و جادو، عرفان، همراهان ناامید از دوره گرامیداشت روزمره خشمگین است. خود را تشویق کنید و قدم به تاریکی می گذارید … Mariupolis را وارد کنید، یک مکان تاریک همراه با موسیقی گیج کننده، عجیب و غریب از هیچ منبع قابل مشاهده است. شما نوعی کارآگاه هستید، و بنابراین شما باید تحقیق کنید، اما چرا؟ این چیزی است که می خواهید پیدا کنید … یا شاید نه. همه چیز به شما بستگی دارد. گیم پلی این بازی علیرغم سبک بودن بسیار سرگرم کننده و جذاب است که می تواند هر مخاطبی را با هر سبکی که خواهانش است ساعت ها سرگرم کند. کمپانی بازی سازی Team Mariupolis یک کمپانی مطرح در طراحی و ساخت انواع بازی ها می باشد که توانسته است در همایش های مختلف جوایزی را برای بازی های متعددی که طراحی کرده است، دریافت نماید. این بازی در همان ابتدای معرفیش طرفداران زیادی را مجذوب خود کرد. امیدواریم از این بازی لذت ببرید.

سایر مشخصات بازی: این بازی یکی از بازی های بسیار پرطرفرار این کمپانی بازی سازی می باشد که در برخی از همایش های بازی های رایانه ای نظر بسیاری از منتقدان را به خود جلب کرده است. همانطور که گفته شد گیم پلی این بازی بسیار ساده و روان بوده و شما می توانید پس از چند دقیقه بازی تمام گیم پلی آن را به خوبی فراگیرید. این بازی دارای محیط های مختلف و همچنین موسیقی بسیار زیبا می باشد که می تواند شما را مدت ها سرگرم نگه دارد.

*دقت کنید که این بازی به صورت آفلاین است*

Dark.Grim.Mariupolis.center

مشخصات بازی Dark Grim Mariupolis:نام بازی :  Dark Grim Mariupolisپلتفرم : PCزبان :  انگلیسیسال انتشار :2018شرکت سازنده :Team Mariupolisمنتشر کننده :Xitilonسبک بازی :ماجرایینوع فایل: ISOلینک مرتبط : STEAM

Dark Grim Mariupolis

لینک دانلود