دانلود بازی Dark Mystery – PC

Dark Mystery یک بازی پلتفورم پازل است که در آن بازیکن با انواع مختلفی از مشکلات برای پیدا کردن عشق واقعی خود است. این بازی بر اساس عشق واقعی بین Furry و ملکه او است که در جهان تاریک گم شده است. این بازی سرگرم کننده است، پر از به چالش کشیدن، طوفان مغزی با 35 سطح هیجان انگیز است. این بازی یکی از بازی های بسیار پر طرفدار در سبک خودش است. گیم پلی این بازی علیرغم سبک بودن بسیار سرگرم کننده و جذاب است که می تواند هر مخاطبی را با هر سبکی که خواهانش است ساعت ها سرگرم کند. کمپانی بازی سازی Yash Future Tech Solutions Pvt Ltd یک کمپانی مطرح در طراحی و ساخت انواع بازی ها می باشد که توانسته است در همایش های مختلف جوایزی را برای بازی های متعددی که طراحی کرده است، دریافت نماید. این بازی در همان ابتدای معرفیش طرفداران زیادی را مجذوب خود کرد. امیدواریم از این بازی لذت ببرید.

سایر مشخصات بازی: این بازی یکی از بازی های بسیار پرطرفرار این کمپانی بازی سازی می باشد که در برخی از همایش های بازی های رایانه ای نظر بسیاری از منتقدان را به خود جلب کرده است. همانطور که گفته شد گیم پلی این بازی بسیار ساده و روان بوده و شما می توانید پس از چند دقیقه بازی تمام گیم پلی آن را به خوبی فراگیرید. این بازی دارای محیط های مختلف و همچنین موسیقی بسیار زیبا می باشد که می تواند شما را مدت ها سرگرم نگه دارد.

*دقت کنید که این بازی به صورت آفلاین است*

Dark.Mystery.center

مشخصات بازی Dark Mystery:نام بازی :  Dark Mysteryپلتفرم : PCزبان :  انگلیسیسال انتشار :2017شرکت سازنده :Yash Future Tech Solutions Pvt Ltdمنتشر کننده :Yash Future Tech Solutions Pvt Ltdسبک بازی : ماجرایینوع فایل: ISOلینک مرتبط : STEAM

Dark Mystery

لینک دانلود