تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود بازی Dark Noid – PC

در بازی Dark Noid بیش از 65 مرحله آجر شکستن، بازگرداندن الماس دره استخوان، شکستن بسیاری از بلوک، در سراسر پنج جهان مختلف، دشمنان و کارفرمایان حماسی، به دست آوردن مهارت های جدید و غلبه بر چالش های همیشه بزرگ است. در نهایت، Vorug، فرد متخلف، در انتظار شماست. این بازی یکی از بازی های بسیار پر طرفدار در سبک خودش است. گیم پلی این بازی علیرغم سبک بودن بسیار سرگرم کننده و جذاب است که می تواند هر مخاطبی را با هر سبکی که خواهانش است ساعت ها سرگرم کند. کمپانی بازی سازی Vinicius Weiler Neves یک کمپانی مطرح در طراحی و ساخت انواع بازی ها می باشد که توانسته است در همایش های مختلف جوایزی را برای بازی های متعددی که طراحی کرده است، دریافت نماید. این بازی در همان ابتدای معرفیش طرفداران زیادی را مجذوب خود کرد. امیدواریم از این بازی لذت ببرید.

سایر مشخصات بازی: این بازی یکی از بازی های بسیار پرطرفرار این کمپانی بازی سازی می باشد که در برخی از همایش های بازی های رایانه ای نظر بسیاری از منتقدان را به خود جلب کرده است. همانطور که گفته شد گیم پلی این بازی بسیار ساده و روان بوده و شما می توانید پس از چند دقیقه بازی تمام گیم پلی آن را به خوبی فراگیرید. این بازی دارای محیط های مختلف و همچنین موسیقی بسیار زیبا می باشد که می تواند شما را مدت ها سرگرم نگه دارد.

*دقت کنید که این بازی به صورت آفلاین است*

Dark.Noid.center

مشخصات بازی Dark Noid:نام بازی :  Dark Noidپلتفرم : PCزبان :  انگلیسیسال انتشار :2016شرکت سازنده :Vinicius Weiler Nevesمنتشر کننده :Vinicius Weiler Nevesسبک بازی : اکشننوع فایل: ISOلینک مرتبط : STEAM

Dark Noid

لینک دانلود