تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود بازی Darkest Hunters – PC

Darkest Hunters, قهرمان خود را انتخاب کنید، یک سلاح را بکشید، جادوهای جدیدی یاد بگیرید و … HUNT! از بین بردن هر گونه جانور وحشی و زننده که ملاقات می کنید، جمع آوری غارت و پیدا کردن نادر ترین و بزرگترین تجهیزات تا کنون ساخته شده است. به یاد داشته باشید، این زندگی یک شکارچی است که تبدیل کرده اید، فقط می توانید ذات شر را شکست دهید. فقط شما می توانید با پروردگار تاریکی برنده شوید. این بازی یکی از بازی های بسیار پر طرفدار در سبک خودش است. گیم پلی این بازی علیرغم سبک بودن بسیار سرگرم کننده و جذاب است که می تواند هر مخاطبی را با هر سبکی که خواهانش است ساعت ها سرگرم کند. کمپانی بازی سازی ECC GAMES”,”Ultimate Games S.A. یک کمپانی مطرح در طراحی و ساخت انواع بازی ها می باشد که توانسته است در همایش های مختلف جوایزی را برای بازی های متعددی که طراحی کرده است، دریافت نماید. این بازی در همان ابتدای معرفیش طرفداران زیادی را مجذوب خود کرد. امیدواریم از این بازی لذت ببرید.

سایر مشخصات بازی: این بازی یکی از بازی های بسیار پرطرفرار این کمپانی بازی سازی می باشد که در برخی از همایش های بازی های رایانه ای نظر بسیاری از منتقدان را به خود جلب کرده است. همانطور که گفته شد گیم پلی این بازی بسیار ساده و روان بوده و شما می توانید پس از چند دقیقه بازی تمام گیم پلی آن را به خوبی فراگیرید. این بازی دارای محیط های مختلف و همچنین موسیقی بسیار زیبا می باشد که می تواند شما را مدت ها سرگرم نگه دارد.

*دقت کنید که این بازی به صورت آفلاین است*

Darkest.Hunters.center

مشخصات بازی Darkest Hunters:نام بازی :  Darkest Huntersپلتفرم : PCزبان :  انگلیسیسال انتشار :2017شرکت سازنده :ECC GAMES”,”Ultimate Games S.A.منتشر کننده :Ultimate Games S.A.سبک بازی : استراتژیک، ماجرایینوع فایل: ISOلینک مرتبط : STEAM

Darkest Hunters

لینک دانلود