تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود بازی Dawn of Andromeda Subterfuge – PC تمام نسخه ها

به روز رسانی :

1397/01/24 نسخه PLAZA اضافه شد.

Dawn of Andromeda Subterfuge زمانی که شما تصور می کردید قبایل کافی برای غلبه و تسلط بر Andromeda وجود دارند ناگهان دو قبیله دیگر ظاهر شدند و خودنمایی کردند! قبیله های Kri با قدرت بسیار بازگشته اند و آماده مبارزه برای آنچه که در گذشته متعلق به آنها بوده است، می باشند. با این حال جاسوسی آنها به رهبری ملکه خود باعث ایجاد ناآرامی و تهدادتی برای بقا و تعادل کهکشان ایجاد کرده است. حال نوبت به شما رسیده که با اتخاذ استراتژی های خاص خود بتوانید بر مشکلات فائق آیید. بنابراین به استخدام کردن جاسوس هایتان بپردازید و از آنها برای جاسوسی دشمن استفاده کنید. به طرح ریزی و نقشه های با ریسک بالا برای از بین بردن و قتل عام دشمن بپردازید. همچنین باید برای پیروزی و بقا تکنولوژی را از دشمن خود بدزدید و از آنها در جهت اهداف خود بهره ببرید. این ها تنها بخشی از فعالیت هایی می باشد که باید انجام دهید و بر دشمن غلبه کنید.

سایر مشخصات : در بازی بسیار جذاب Dawn of Andromeda Subterfuge شما با نژادهایی درگیر خواهید شد که به کلی سیر بازی و استراتژی های شما را تغییر خواهند داد. در این بازی شما باید به تحقیقات و کشف راه های جدید برای بهبود کلنی خود بپردازید و به ساخت ویژگی های شگفت انگیز و منحصر به فرد دست بزنید. باید در نظر داشته باشید که قادر نخواهید بود بدون تکنولوژی و سوخت کافی از یک سمت کهکشان به سمت دیگر بروید. کاوش و توسعه اکنون به استراتژی های فکری و ذهنی شما بستگی دارد تا پیشرفت کنید و ادامه دهید.

*دقت کنید که این بازی به صورت آفلاین است*

*دقت کنید که این بازی روی سیستم های 64 بیتی قابل اجراست*

Dawn.of.Andromeda.Subterfuge.center

مشخصات بازی Dawn of Andromeda Subterfuge :نام بازی : Dawn of Andromeda Subterfugeپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 5Apr, 2018شرکت سازنده : Grey Wolf Entertainmentمنتشر کننده : Iceberg Interactiveسبک بازی : استراتژیکامکان بازی به صورت آنلاین : نداردنوع فایل : ISOلینک مرتبط : STEAM

Dawn of Andromeda Subterfuge

لینک دانلود