دانلود بازی Dead Island Riptide Definitive Edition

Dead Island Riptide Definitive Edition یک بازی در سبک ترسناک و جهان بازی می باشد که در سال 2016 توسط استودیوی بازی سازی Techland ساخته شده و برای سیستم عامل ویندوز منتشر شده است . این بازی دومین بازی در این سری می باشد که توسط استودیوی مذکور باز سازی شده است . استودیوی بازی سازی Techland یکی از استودیوهای قدیمی می باشد که تاکنون موفق به ساخت بازی های بسیاری چون سری موفق Call of Juarez™ و Mad Riders شده است که هر دوی این بازی ها از بازی های موفق و پرفروش در زمان انتشار خود بوده اند . استودیوی بازی سازی Techland یکی از استودیوهای بازی سازی قدیمی می باشد که تمرکز اصلی خود را بر روی ساخت بازی های جهان باز با المان های بازی های ترسناک گذاشته است و از همین طریق موفق شده است خود را به عنوان یکی از استودیوهای خلاق معرفی کند . سری بازی های Dead Island موج جدیدی از بازی های بقا و وحشت می باشد که در فضای جهان باز در جریان است در این سری بازی ها بازی باز با ساخت شخصیت اصلی بازی وارد بازی می شود و باید در دنیای بزرگ این بازی به گشت و گذار بپردازد . بازی کامیپوتر Dead Island Riptide Definitive Edition یکی از بازی های مورد انتظار سال 2016 می باشد .

سایر توضیحات : داستان این بازی دنباله ای غیر مستقیم بر سری اول این بازی می باشد ، بازی در جایی آغاز می شود که یک ویروس کشنده در یک جزیره تفریحی آزاد می شود و جان تمام افراد حاظر در این جزیره را می گیرد و آنها را تبدیل به یک سری از موجودات خون خوار می کند . در این بازی شما در نقش یکی از بازماندگان این جزیره می باشید که باید با استفاده ار امکانات و سلاح های طبیعی و غیر طبیعی که در این جزیره موجود است از این خطر به سلامت خارج شوید . این بازی نسخه بازسازی شده همین عنوان می باشد که در سال 2013 برای کنسول های ایکس باکس 360 و پلی استیشن 3 منتشر شده است . در این نسخه سازندگان بازی اصلی را به همراه تمام دی ال سی های موجود منتشر کرده اند که به همراه تمامی این موارد عالی گرافیک این بازی نیز مانند بازسازی شده و مانند سایر بازی های روز می باشد .

Dead Island Riptide Definitive Edition

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

مشخصات بازی Dead Island Riptide Definitive Edition : پلتفرم : PC زبان : انگلیسی سال انتشار : 2016 شرکت سازنده : Techland منتشر کننده : Techland سبک بازی : جهان باز – اکشن نوع فایل : ISO لینک مرتبط : Steam – برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید .

Dead Island Riptide Definitive Edition

لینک دانلود