تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود بازی Dead – PC

Dead عنوان یکی از بازی های پرطرفدار سبک اکشن است که در سال 2018 توسط کمپانی بازی سازی Alec Smith ساخته شده است. این بازی دارای محیطی جذاب و جالب است که هر پلیری را می تواند مجذوب خود کند. محیط گرافیکی این بازی بر خلاف این که چندان طبیعی به نظر نمی رسد ولی تا حد امکان سعی شده است که جزئیات فراوانی در آن گنجانده شود. کمپانی بازی سازی Alec Smith در سالهای آتی با تولید عناوین زیادی از بازی ها در سبک های مختلف باعث شده تا علاقه مندان خاص خود را مجذوب گیم پلی بازی های خود کند. این کمپانی در نشست های بین المللی نقد و بررسی بازی ها که هر سال برگذار می شود توانسته افتخاراتی را نیز کسب نماید. بازی معرفی شده دارای گیم پلی سبک و ساده ولی دوست داشتنی است. اگر شما نیز دوستدار این سبک از بازی ها هستید پس پیشنهاد می کنیم به هیچ عنوان این بازی زیبا را از دست ندهید.

سایر مشخصات بازی: مردن سخت است اما عادلانه است. این به معنی غیر ممکن نیست و به لحظات ارزان قیمت “docha” تکیه نمی کند. با کنترل شدید، بزرگترین چالش خودتان خواهد بود. یادگیری حرکت، مبارزه کامل و آن دسته از کارفرمایان را تا زمانی که مرده اند! این بازی یکی از بازی های بسیار پرطرفرار این کمپانی بازی سازی می باشد که در برخی از همایش های بازی های رایانه ای نظر بسیاری از منتقدان را به خود جلب کرده است. گیم پلی این بازی بسیار ساده و روان بوده و شما می توانید پس از چند دقیقه بازی تمام گیم پلی آن را به خوبی فراگیرید. این بازی دارای محیط های مختلف و همچنین موسیقی بسیار زیبا می باشد که می تواند شما را مدت ها سرگرم نگه دارد.

Dead.center

مشخصات بازی Dead:نام بازی :  Deadپلتفرم : PCزبان :  انگلیسیسال انتشار : 2018شرکت سازنده : Alec Smithمنتشر کننده : Milo Gamesسبک بازی : اکشننوع فایل: ISOلینک مرتبط : STEAM

Dead

لینک دانلود