تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود بازی Dead Secret Circle – PC نسخه CODEX

بازی Dead Secret Circle یک بازی در سبک بازی های ماجرایی و ترسناک است. حلقه سری مرده، توسط طرفداران پروپاقرص بازی های ترسناک کلاسیک طراحی شده است. اگر شما دوست دارید برای کشف مکان های وحشت زده، کشف یک داستان پیچیده، حل پازل های عجیب و غریب، و تحقیق درباره قاتل های سریالی، زندگی خود را درگیر سازید DEAD SECRET CIRCLE برای شما مناسب است. Circle Dead Secret یک بازی ماجرایی و ترسناک است که در سال 1971 در شیکاگو اتفاق می افتد. همچنین این بازی توسط منتقدین تحسین شده است. در این بازی شما اوج هیجان را در خود احساس خواهید کرد. این بازی صحنه های ترسناکی نیز دارد که باعث شوکه شدن شما می شود. بعد از مدتی بازی کردن شما در قصه پر رمز و راز این بازی غرق خواهید شد. این بازی می تواند علاقمندان به بازی های ترسناک را تا ساعت ها سرگرم سازد.

سایر مشخصات بازی: داستان بازی از این قرار است که پنج سال پس از وقایع DEAD SECRET، تحقیقات Patricia Gable از یک قاتل سریالی او را به ساختمان آپارتمان محکوم شده در شرق شیکاگو منتقل می کند. در آنجا او مردم ی را می یابد که در حاشیه جامعه زندگی می کنند که بسیار ضعیف و زندگی در آن مکان خیلی خسته کننده است که هر چیزی در آن مکان را پنهان می کند. این ساختمان تقریبا با اسرار پر رمز و راز پر شده است و وقایع بسیار عجیب و غریبی در آن اتفاق می افتد.در این بازی شما نقش یک محقق به نام پاتریشیا را دارید. این هتل باعث می شود که پاتریشیا احساس کند که او قبلا آنجا بوده است. فضای این بازی ترسناک و بسیار هیجان انگیز بوده و شما به هیچ وجه احساس خستگی نمی کنید.

*دقت کنید که این بازی روی سیستم های 64 بیتی قابل اجراست*

*دقت کنید که این بازی به صورت آفلاین است*

Dead.Secret.Circle.center

مشخصات بازی Dead Secret Circle:نام بازی :  Dead Secret Circleپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : می 2018شرکت سازنده : Robot Invaderمنتشر کننده : Robot Invaderسبک بازی : اول شخص، ترسناک، ماجرایینوع فایل: ISOلینک مرتبط : STEAM 

Dead Secret Circle

لینک دانلود