تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی Death Penalty Beginning برای کامپیوتر

Death penalty ، روایت از این قرار است که Alice از زمان شروع خدمتش در یک سازمان امنیت جهانی  ، شجاعتی مضاعف از خودش نشان داد و توانایی خود را به رخ کشید در طی سال های گذشته او مامورت هایی با سخت ترین شرایط را به تنهایی پشت سر گذاشت و این داستان قرار است یکی از این ماموریت ها باشد ،اما دقیقا وقتی که هیچ کس انتظارش را نداشت هواپیمای او سقوط کرد و در منطقه ای پر از زامبی هایی که قربانی آزمایش های غیر قانونی بر روی انسان ها بودند خودش را پیدا کرد ، این زامبی ها از محیط اطراف خود بی خبر هستند و هر کسی جز خودشان را نابود می کنند . خودتان را برای یک ماجراجویی در دنیایی بی رحم و پر هیجان آماده کنید … .

ســایــر تــوضــیــحــات : یک بازی نقش آفرینی که با صحنه های اکشن و مضامین بازی های زامبی کلاسیک در آمیخته  ، اگرچه این بازی از سازنده ای مستقل منتشر شده اما گرافیک بازی در سطح مناسبی است و صداگذاری نیز قابل قبول است ، داستان یک مامور امنیتی را دنبال می کنید که تمام تلاش خود را برای انجام ماموریت خود به کار می برد ، Alice در شرایط سخت تر از این توانسته راه خود را پیدا کند ، این بار هم به کمک شما حتما از این مهلکه جان سالم بدر می برد ، این می تواند یکی از سخت ترین و خشن ترین ماموریت های Alice باشد او در میان زامبی هایی گیر افتاده که از اطراف خود بی خبر هستند و هر موجودی را که مثل آن ها نباشد به کام نابودی می کشند . مبارزه کنید و راه خود را تا پایان این ماموریت ادامه دهید تا جان سالم بدر ببرید و از این جهنمی که با آزمایش های غیر قانونی پدید آمده فرار کنید .

*قبل از دانلود حتما سیستم مورد نیاز بازی را نگاه کنید*

مشخصات بازی Death Penalty Beginning:

سبک بازی :اکشن ،اکشن ، نقش آفرینی ، مستقلپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2017شرکت سازنده : VI GAMES LLC , Ivan Buderkrvychمنتشر کننده : VI GAMES LLCلینک مرتبط : Steam

Death Penalty Beginning - v22.01.17

From the beginning of her service in the World Safety Secret Organization Alice showed herself as a brave and very capable agent. In a few years she completed tasks of the highest difficulty on her own. However, this story had to be about one of them.


But her plane crashed and she got into hostile environment of the victims of criminal experiments on people. These hyper-aggressive individuals with a complete degradation of communicative skills don’t understand what is happening and want to destroy everybody not like them.


That’s why make yourself comfortable in your chair and get ready to plunge into the cruel world which didn’t lose its attraction and rock&roll!

لینک دانلود