تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر Death’s Gambit v1.2 – PLAZA

Death’s Gambit یک بازی ماجرایی و چالش انگیز RPG است که در آن باید به کشف سیاره ای بیگانه بپردازید و در قرون وسطی با جانوران و شوالیه های وحشتناک به مبارزه بپردازید . این بازی به دست White Rabbit توسعه داده شده و قرار است به زودی در سال 2018 به دست Adult Swim منتشر شود . در این بازی به عنوان فرشته مرگ باید از تمام ترس های خود دوری کرده و مبارزات سرسخت نهفته در قلب Leydia را متحمل شوید . به عنوان استاد مبارزات باید حملات خود را با استراتژی های مختلف برنامه ریزی کرده و دشمنان خود را شکست دهید همچنین از خود در برابر موجودات وحشتناک برخواسته بر آسمان محافظت کنید . با استفاده از سلاح ها و توانایی های مختلف به کشف این سرزمین بی رحم و بیگانه بپردازید که غنی از اسرار و شخصیت های پیچیده ای است که می توانند در این سفر سخت به شما کمک کرده و یا مانع تان شوند . هدف نهایی شما در این سفر پیدا کردن منبع جاودانگی است . هر یک از موجودات و رئیسانی که در طول مسیر با آن ها مبارزه می کنید توانایی های مختلفی دارند که باید در مبارزه با هر یک از استراتژی های مختلفی استفاده کنید . در طول سفر خود در این بازی از جنگل های تاریک , شهر های قرون وسطی و سرزمین های یخ زده عبور خواهید کرد . می توانید سلاح ها و قدرت های جادوئی منحصر به فرد خود را نیز ساخته و آن ها را در مقابل دشمنان مختلف به کار گیرید . در این بازی سرسخت و چالش انگیز به مردن زیاد عادت خواهید کرد زیرا سفری سرسخت در انتظار شماست .

معرفی بازی کامپیوتری Death's Gambit

مشخصات بازی Death’s Gambit : نام بازی : Death’s Gambitپلتفرم : PC و PlayStation 4زبان : انگلیسیسال انتشار : 13 آگوست 2018شرکت سازنده : White Rabbitمنتشر کننده : Adult Swimسبک بازی : اکشن –  Indieلینک مرتبط : STEAM

Death’s Gambit v1.2 - PLAZA

The promise of immortality lies at the heart of Siradon. As Death’s right hand, challenge the undying guardians of the realm and endure the eternal struggle to purge their souls. But what reward awaits a faithful servant of Death?


Death’s Gambit is a hardcore 2D action platformer with rich RPG elements. Master the precise combat, utilizing a wide variety of weapons and abilities to confront the horrors that lurk deep within Siradon. Explore a mysterious and unforgiving world to uncover the true price of immortality. Embrace the challenge of being an agent of Death.
لینک دانلود