تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی Debris A Deeper Dive – PC نسخه RELOADED

در بازی Debris A Deeper Dive شما در نقش یک از اعضای یک تیم حرفه ای فیلم برداری هستید که باید از یک کشف جدید در زیر آب های یخ شده و نیز آوارهای بسیار زیاد فیلم برداری کنید. این کشف شامل یک منبع انرژی بسیار جالب و نیز فراتر از منابع فعلی است. اما در خلال این کار، انفجار های مختلف باعث شد که شما و تیمتان در زیر آوارها مدفون شوید. حال شما باید راهی برای رسیدن به سطح آب پیدا کنید چرا که منابع شما مخصوصا اکسیژن بسیار محدود است. اما ماجراجویی های مختلف در این مکان شما را با موارد مختلفی روبرو خواهد کرد. بازی جدید Debris A Deeper Dive شما را با موارد مختلف و جدیدی روبرو خواهد کرد و جذابیت های بیشتری را برای شما به ارمغان خواهد آورد.

سایر توضیحات: بازی Debris A Deeper Dive یکی از جدیدترین آپدیت هایی است که برای بازی Debris عرضه شده است. در این نسخه از بازی، تیم سازنده بازی بسیاری از ایرادات بازی را برطرف کرده است و همچنین با استفاده از بازخوردهای طرفداران این بازی، مراحل جدیدی را نیز به بازی افزوده است. بازی Debris A Deeper Dive توسط شرکت Moonray Studios به بازار عرضه شده است.

*دقت کنید که این بازی به صورت آفلاین است*

دانلود Debris A Deeper Dive جدید

مشخصات بازی Debris A Deeper Dive :

نام بازی : Debris A Deeper Diveپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2017شرکت سازنده : Moonray Studiosمنتشر کننده : Moonray Studiosسبک بازی : اکشن  – ماجرایینوع فایل : ISOلینک مرتبط : STEAM

Debris A Deeper Dive

لینک دانلود