تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی Debris Infinity – PC نسخه Early Access

Debris Infinity یک بازی اکشن است که رفلکس های شما را به حد مجاز می رساند، به شما این امکان را می دهد تا زمان خود را برای انجام مانور غیرممکنی، با استفاده از سیستم پیش بینی پیشرفته برای رتبه بندی عملکرد خود، دستکاری کنید! این بازی یکی از بازی های بسیار پر طرفدار در سبک خودش است. گیم پلی این بازی علیرغم سبک بودن بسیار سرگرم کننده و جذاب است که می تواند هر مخاطبی را با هر سبکی که خواهانش است ساعت ها سرگرم کند. کمپانی بازی سازی SVC Games یک کمپانی مطرح در طراحی و ساخت انواع بازی ها می باشد که توانسته است در همایش های مختلف جوایزی را برای بازی های متعددی که طراحی کرده است، دریافت نماید. این بازی در همان ابتدای معرفیش طرفداران زیادی را مجذوب خود کرد. امیدواریم از این بازی لذت ببرید.

سایر مشخصات بازی: این بازی یکی از بازی های بسیار پرطرفرار این کمپانی بازی سازی می باشد که در برخی از همایش های بازی های رایانه ای نظر بسیاری از منتقدان را به خود جلب کرده است. همانطور که گفته شد گیم پلی این بازی بسیار ساده و روان بوده و شما می توانید پس از چند دقیقه بازی تمام گیم پلی آن را به خوبی فراگیرید. این بازی دارای محیط های مختلف و همچنین موسیقی بسیار زیبا می باشد که می تواند شما را مدت ها سرگرم نگه دارد.

*دقت کنید که این بازی به صورت آفلاین است*

Debris.Infinity.center

مشخصات بازی Debris Infinity:نام بازی :  Debris Infinityپلتفرم : PCزبان :  انگلیسیسال انتشار :2017شرکت سازنده :SVC Gamesمنتشر کننده :SVC Gamesسبک بازی :اکشننوع فایل: ISOلینک مرتبط : STEAM

Debris Infinity

لینک دانلود