تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی Deep Town Mining Factory v3.2.1 برای اندروید و iOS + مود

به روز رسانی :

1396/12/05 آخرین نسخه اضافه شد.

Deep Town Mining Factory شروع یک بازی بسیار متفاوت در محیطی بسیار متفاوت تر و منحصر به فرد. شما در این بازی وارد قسمتی از پوسته زمین می شوید. این قسمت شامل مواد و عناصر کم یاب، جواهرات و فلزات گرانبها می باشد. بهترین سیستم حفاری در مسیر در اختیار شما قرار داده می شود. شما باید از تجهیزات موجود استفاده کنید و این منابع ارزشمند را ذخیره کنید. ربات های پیشرفته حفاری، روش های مختلف حفاری همچون انجماد و انفجار و… به شما در کشف و به دست آوردن این منابع کمک خواهند کرد. همچنین شما در این بازی هم مطالب جدیدی خواهید آموخت و هم اینکه بازی خواهید کرد. در ادامه بازی شما وارد چالشی جذاب و جدید خواهید شد. شما باید ساخت یک شهر زیر زمینی با منابع به دست آمده را تجربه کنید. شما قادر خواهید بود کارخانه ذوب فلزات، صنایع دستی و خطوط لوله برای تکمیل شهر زیرزمینی خود بسازید.

سایر مشخصات : در مسیر ساخت این شهر عجیب شما از رباتهایی استفاده خواهید کرد که با برنامه های پیشرفته توانایی نفود در اعماق زمین و بررسی ساختار زمین را دارا می باشند، تا با این  قابلیت بتواند با ساختار و قدمت عناصر موجود آشنا شوید و پاسخ  بسیاری از سوالات خود در زمینه زمین شناسی و سرگذشت زمین را به دست آورید. همچنین شما در این بازی جذاب می توانید ساختار و عناصر شهر خود را تغییر دهید ( آهن، اورانیوم، پلاتین، نقره). این بازی زیبا و جذاب و البته بسیار آموزنده محصولی از استودیوی Rockbite Games می باشد که توانسته امتیاز 4/8 از 5 را در رده بندی گوگل پلی کسب کند و رضایت میلیون ها کاربر را به دست آورد.

دانلود بازی Deep Town Mining Factory

ویژگی های اصلی بازی:افزایش تدریجی ظرفیت منابع و معادن در مسیر بازیقابلیت دسترسی به رباتها و تجهیزات پیشرفته از همان مراحل ابتداییقابلیت افزایش DMG در لیزر پایه و تخلیه الکتریکیقابلیت افزایش و جمع آوری منابع آبدسترسی به پنل های خورشیدی و توربین های بادی با توان تولیدی بسیار بالا

Deep Town Mining Factory

لینک دانلود