تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود بازی Defenders of Ekron – PC نسخه SKIDROW

بازی Defenders of Ekron یک بازی تلفیقی از سبک های مختلف است که مهمترین و جذاب ترین این سبک ها بدون شک قسمت ماجرایی آن است بطوریکه در این بازی جستجو و کاوش جزو اساسی ترین بخش های بازی است. در این بازی شما در نقش Eneas هستید، کسی که تمام عمر خود را صرف یادگیری مهارت خلبانی برای Arakim کرده است تا بتواند این غول را در کهکشان ها رهبری و راهنمایی کند. این غول آهنی توانایی جذب نیروهای مختلف اطراف خود را دارد و می تواند از آنها در جهت پیشبرد اهداف خلبان استفاده کند. اما گاهی اوقات مشکلاتی بر سر راه قرار دارد که در این بازی شما با آنها مواجه خواهید شد.

سایر توضیحات: بازی Defenders of Ekron با گرافیکی بسیار جالب و منحصر به فرد قصد دارد تا شما را ساعت ها به پای کامپیوتر بنشاند. در این بازی شما می توانید با 360 چرخش با دشمنان بجنگید و از نمایی دور با آنها مبارزه کنید. وجود آیتم های قابل ارتقاء و اسلحه های مختلف از ویژگی های این بازی است. بازی Defenders of Ekron توسط شرکت In Vitro Games تولید و عرضه شده است.

*دقت کنید که این بازی به صورت آفلاین است* Defenders of Ekron center

مشخصات بازی Defenders of Ekron :

نام بازی : Defenders of Ekronپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2017شرکت سازنده : In Vitro Gamesمنتشر کننده : In Vitro Gamesسبک بازی : اکشن – ماجرایینوع فایل : ISOلینک مرتبط : STEAM

Defenders of Ekron

لینک دانلود