تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی Descent Silence of Mind برای کامپیوتر

Descent Silence of Mind نام یک بازی اول شخص است با جوی ترسناک که عناصری آزمایشی در آن استفاده شده است .بازیکن محیط هایی ترسناک و راز آلود  را برای به یاد آوردن خاطرات مهر و موم شده کاوش می کند تا پیش روی کند ، تغیرات در محیط بازی به مرور شکل می گیرند و jumpscare ها و پازل ها در این بازی ترکیب می شوند .یک باری ترسناک به جوی متفاوت که سعی دارد حس ترس و هیجان را در کنار پازل های متنوع القا کند .

ســایــر تــوضــیــحــات : یک بازی ترسناک اول شخص که پازل های متنوع را با jumpscare ترکیب می کند ، این بازی گرافیکی انعطاف پذیر دارد که به بازیکنان دنیایی دقیق و ترسناک می دهد تا در آن ماجراجویی کنند .صدا های تاثیر گذار : این بازی دارای موسیقی متنی عالی است که انعطاف و تنش را بهبود می بخشد ، این بازی پر از Jumpscare است به شما اخطار داده می شود در صورتی که مشکلات قلبی دارید به انجام این بازی نپردازید ،این بازی زمانی اتفاق می افتد که مردی با اختلال خواب تصمیم می گیرد از درمان هیپنوتیزم استفاده کند ، بعد از جلسه ی اول چیزی در ناخوداگاه شما شدیدا تغیر می کند ! دنیای مادی شما شروع به پیسوتن به دنیای غیر مادی می کند ، در جست و جوی خاطرات مهر و موم شده ی خود او به این دنیا وارد می شود و به مرور ترس های شما به واقعیت تبدیل می شوند  ،شما در این شرایط باید راهی پیدا کنید تا از این جهنم ترسناک فرار کنید .

*قبل از دانلود حتما سیستم مورد نیاز بازی را مشاهده کنید*

Descent.Silence.of.Mind.www.download.ir.screen

مشخصات بازی Descent Silence of Mind:

سبک بازی :ترسناک ، اول شخص ، فکریپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2017شرکت سازنده : LaboryStudioمنتشر کننده : MamilosClubلینک مرتبط : Steam

Descent Silence of Mind

The player will explore sinister and mysterious environments in search of repressed memories to move forward. A gradual change of environment combining puzzles and jumpscares.


C H A R A C T E R I S T I C S :


Immersive graphics: AA quality graphics give gamers a detailed and terrifying world to explore.
Puzzles: Exciting mix of puzzles and supernatural events.
Atmospheric Sound: Provides a perfect soundtrack that improves immersion and tension.
JumpScares: The game is designed to get many sudden shocks. You have been warned.


H I S T O R Y :


The game begins when a man with sleep disorder decides to do a hypnosis treatment.


After your first section, something drastically changes in your unconscious.


His real world begins to merge with the spiritual world.


In search of his repressed memories, he enters this world,


and gradually his fears begin to become real and he must discover how to escape his own mind.

لینک دانلود