تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی DESTINY 2 برای PS4 + آپدیت 113

به روز رسانی :

96/10/17 آپدیت 113 ریجن 1 و 2 اضافه شد

در بازی DESTINY 2 ، آخرین شهر امن بر روی زمین از دست رفته و خرابه ای بیش از آن باقی نمانده است . شهر توسط یک دشمن قدرتمندِ جدید و لشگری زبده اشغال شده است . این گروه خودشان را Red Legion (لژیون قرمز ) می خوانند.هر بازیکن کاراکتر مخصوص به خودش را می سازد و هر کاراکتر را یک “Guardian” یا محافظ می نامند ،محافظین منتخبِ انسان ها ، به عنوان یک محافظ بازیکنان باید بر روی توانایی ها و سلاح های خود تسلط کامل داشته باشند تا بتوانند نیرو های نظامی شهر را دوباره متحد کنند. با همدیگر در یک جبهه مبارزه کنید و خانه ی خود را پس بگیرید .در بازی DESTINY 2 بازیکنان با روایتی جدید مواجه می شوند در حالی که مکان های متنوعی را در سرتاسر منظومه ی ما کاوش می کنند ، این بازی تعداد متنوعی از فعالیت های متنوع به شما پیشنهاد می دهد ، در این بازی تقریبا برای هر نوع بازیکن برنامه ریزی شده است و از هر دسته از بازیکنان که باشید حتما محتوایی برای شما در نظر گر فته شده است. این بازی دارای بخش تک نفره ، بخش داستانی چند نفره و بخش رقابتی می باشد و همه ی این حالت های گیم پلی در دنیایی بسیار وسیع و بزرگ پیاده سازی شده اند . بدون شک این بازی یکی از بهترین بازی هایی است که تاکنون ساخته شده است و پیشنهاد می شود اگر به بازی های PS4 علاقه دارید این بازی را از دست ندهید .

 سایر توضیحات : بازی DESTINY 2 هنگامی که در حالت بتا قرار داشت به نظر می رسید خلاف خواسته های طرفداران طراحی شده است ، اما نسخه ای که منتشر شده نه تنها تمامی خواسته های طرفداران نسخه ی قبلی را پیاده سازی کرده بلکه قابلیت ها و محتوای بسیار بیش تری پیشنهاد می کند . اول از همه باید درباره ی داستان بازی صحبت کرد، بازی دارای داستانی عمیق ، منسجم و مجذوب کننده می باشد ، البته خبری از  مبارزِ عجیب و غریبِ راز آلودِ نسخه ی قبلی در این بازی نخواهد بود و این نسخه از بازی در بخش داستانی بیش تر از بسته های الحاقی Rise of Iron و The Taken King الهام می گیرد. این در واقع نشانه ی خوبی است که نمایانگر پیشرفت Bungie در توسعه ی این بازی است. بخش داستانی DESTINY 2 یک گیم پلی بسیار زیبا را با Cutscene های بسیار دقیق و کاراکتر سازی بسیار خوب ترکیب می کند .این بار شخصیت منفی داستان بسیار جالب خواهد بود اما مثل همه ی داستان ها در نهایت این موضع به یک مبارزه ی بسیار حماسی و پر تقلا منتهی می شود .این نسخه از بازی تمرکز بسیار زیادی بر روی داستان دارد اما هنوز عناصر نسخه ی قبلی در آن  به خوبی رعایت شده اند اگر دوست دارید مبارزاتی سرسختانه همراه با خصوصی سازی مناسب داشته باشید و مثل یک حرفه ای بازی کنید این بازی را باید تجربه کنید .  بخش داستانی بسیار سخت DESTINY 2 تنها بخشی از محتوای آن است با پایان داستان تازه مبارزات شما با دیگر بازیکنان شروع می شود . شما می توانید با یکدیگر رقابت کرده یا اینکه با یکدیگر همکاری کنید .

 دانلود بازی Destiny 2 برای PS4

مشخصات بازی DESTINY 2:

نام بازی : DESTINY 2پلتفرم : PS4زبان : انگلیسیسال انتشار : 2017شرکت سازنده : Bungieمنتشر کننده : Activisionسبک بازی :اکشن ، نقش آفرینینوع فایل : PKGلینک مرتبط : Meta

DESTINY 2

لینک دانلود