تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود بازی DEVIL GUNS DEMON BULLET HELL ARENA – PC نسخه TiNYiSO

DEVIL GUNS DEMON BULLET HELL ARENA “ما فقط دو دوست هستیم که یاد گرفته ایم در زمان فراغتمان به ساخت بازی بپردازیم . اکنون با علاقه یکی از ایده های دیوانه وار خود را ارائه کرده ایم تا هر کسی در آن زندگی کند. لطفا از ما بازی ها و تجربه های کوچکی را انتظار داشته باشید.” بازی DEVIL GUNS یک تیر اندازی سریع می باشد که با گرافیکی پیکسلی و سه بعدی طراحی شده است. هدف شما در این بازی این است تا جایی که می توانید زنده بمانید و به کشتن و مقابله با شیاطین بپردازید. در این دنیای جهنمی شما سلاح های شیطانی بسیاری خواهید یافت. پر از شهوت و هوس خوردن گوشت خواهید شد! و آماده می شوید تا فریادهای مرگبار خود را سر دهید!

سایر مشخصات : در بازی بسیار جذاب DEVIL GUNS کشتن این موجودات غیر طبیعی با یک مخزن پر از خون جایزه داده نمی شود، اما فرصتی می شود تا بتوانید نقشه های جدید و برخی دستاوردهای جدید برای خود به دست آورید تا بتوانید به خون و خون ریزی خود افتخار کنید و نتیجه آن را ببینید! شما باید تا می توانید در این دنیای بی پایان که در نقش اول آن ایفای نقش می کنید زنده بمانید. باید بر پادشاهان شیاطین غلبه کنید و به بزرگترین قاتل فرمانروایان شیطان تبدیل شوید. در هر منطقه باید به دنبال سلاح ها و اسلحه های جدید باشید تا بتوانید شانس خود را برای زنده ماندن بیشتر کنید. هر منطقه دارای تم منحصر به خود و شیاطین ویژه آن می باشد که کشتن آنها با یکدیگر متفاوت خواهد بود.

*دقت کنید که این بازی روی سیستم های 64 بیتی قابل اجراست*

*دقت کنید که این بازی به صورت آفلاین است*

DEVIL.GUNS.DEMON.BULLET.HELL.ARENA.center

مشخصات بازی DEVIL GUNS DEMON BULLET HELL ARENA :نام بازی : DEVIL GUNS DEMON BULLET HELL ARENAپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 27Mar, 2018شرکت سازنده : DRUNKEN APESمنتشر کننده : DRUNKEN APESسبک بازی : اکسن، ماجراجویی، خشونت آمیزامکان بازی به صورت آنلاین : نداردنوع فایل : ISOلینک مرتبط : STEAM

DEVIL GUNS DEMON BULLET HELL ARENA

لینک دانلود