تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی Diablo II دیابلو 2 برای کامپیوتر

پس از موفقیتهای فراوانی که نسخه اول دیابلو کسب کرد در سال ۲۰۰۱ نسخه دوم این بازی یعنی Diablo II روانه بازار شد . داستان اصلی دیابلو حول جنگی میان بهشت و جهنم میگذرد . شهر tristram که مورد حمله شیاطین است تنها با کشته شدن خدای وحشت یا همان دیابلو به آرامش باز میگردد که اینکار فقط توسط قهرمان داستان انجام می شود . این داستان مربوط به نسخه اول بازی بود که قهرمان داستان با عبور از ۱۶ سیاه چاله مختلف موفق به کشتن دیابلو می شود و برای اینکه از نابود شدن او اطمینان پیدا کند سنگی که دیابلو در آن زندانی است را درون سر خودش قرار می دهد و اینجاست که داستان Diablo 2 آغاز میشود .

دیابلو با تسخیر جسم قهرمان بار دیگر جانی دوباره پیدا میکند و با آزاد کردن شیاطین دیگر شروع به خرابی شهر میکند و اینجاست که باید همراه با قهرمانی دیگر به جنگ دیابلو بروید و او و افرادش را از زمین محو کنید. در طول بازی آیتمهای و قابلیتهای مختلفی برای قدرت بخشیدن به کاراکتر اصلی وجود دارد که میتوانید با کشتن Boss های مختلف آنها را به چنگ آورید و از آنها بر علیه دیابلو و سربازانش بهره ببرید . اگر از طرفداران سری بازیهای دیابلو هستید فرصت دانلود بازی زیبا Diablo 2 را از دست ندهید .

دیابلو 2 : ارباب ویرانی Diablo II : Lord of Destruction نام بسته توسعه ای است که برای نسخه دیابلو 2 منتشر شده است . برخلاف نسخه توسعه  دیابلو اصلی , این اولین نسخه از شرکت Blizzard North است . محتوای اضافه شده در این بسته شامل شخصیت های جدید , سلاح های متنوع و حس پنجم می باشد .

 

مشخصات بازی :

نام بازی : دیابلو 2 + بسته توسعه

نام بازی (فارسی) : Diablo II Expansion Set + Diablo II

سال انتشار : 2001

پلتفرم : PC

شرکت سازنده : Blizzard North

منتشر کننده : Blizzard Entertainment

سبک بازی : اکشن

 

تصاویری از محیط بازی :

Diablo2.1.www.download.irDiablo2.2.www.download.ir

Diablo2.3.www.download.irDiablo2.4.www.download.ir

 

حداقل سیستم مورد نیاز برای حالت تکنفره :

Os : Windows 2000 , XP or Vista
Processor : Pentium 233 or equivalent
Memory : 32 MB RAM
Storage : 650 MB

 

حداقل سیستم مورد نیاز برای حالت MULTIPLAYER :

Os : Windows 2000 , XP or Vista
Processor : Pentium 233 or equivalent
Memory : 64 MB RAM
Storage : 650 MB

 

دانلود بازی Diablo II دیابلو 2 برای کامپیوتر با لینک مستقیم از سایت دانلود فارسی

سایت مرتبط : Diablo

لینک دانلود