تبلیغات
تبلیغات

بازی Digimon Story Cyber Sleuth: Complete Edition – SKIDROW

به روز رسانی :

1398/07/28 نسخه SKIDROW اضافه شد.

Digimon Story Cyber Sleuth داستان در ژاپن اتفاق می افتد که ژاپنی ها به فرم پیشرفته ای از اینترنت با نام Cyberspace Eden دست یافته اند و این امکان را به کاربران می دهد تا به صورت فیزیکی وارد فضای مجازی شوند . داستان پیرامون پسری به نام Keisuke Amazawa رخ می دهد ، حساب کاربری Eden در یک حمله فیشینگ به سرقت رفته است . پس از سرقت هویت ، او را به جنایتی متهم می کنند که هرگز مرتکب نشده است . او به گروهی از هکرها به نام Hudie می پیوندد تا به اعماق Eden نفوذ کرده و مجرم واقعی را پیدا کند . در طول بازی ، شخصیت اصلی با تعدادی Digimon که در دنیای اطلاعات زندگی دیجیتالی دارند ، دوست می شود .

سایر توضیحات : Digimon Story Cyber Sleuth یکی از بازی های سبک نقش آفرینی است که توسط کمپانی Media Vision طراحی و ساخته شده است . در هر ماموریت ، Erika Mishima کاراکتری است که Keisuke را یاری می کند ، یک عضو خجالتی و ممتاز Hudie که دارای یک ذهن نابغه است و می تواند به طور مستقیم به Eden لینک شود . شخصیت های اصلی Cyber Sleuth از قبیل فی و همسرش TigerVespamon از گروه هکر Zaxon نیز ظاهر می شوند، نشان دادن یک پیشینه ی غیرقابل پیش بینی از داستان عناوین قبلی می تواند جذابیت های بیشماری را خلق کند .

نام: Digimon Story Cyber Sleuth
شرکت سازنده: h.a.n.d., Inc
تاریخ انتشار: 2019
نسخه: SKIDROW
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: iso
پلتفرم: ویندوز
سبک بازی: نقش آفرینی - انیمه - ماجرایی
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: BANDAI NAMCO Entertainment Inc
رمز فایل: www.download.ir

Digimon Story Cyber Sleuth: Complete Edition - SKIDROW

With engaging storylines, classic turn-based battles, and tons of Digimon to collect, Digimon Story Cyber Sleuth: Complete Edition delivers everything fans loved about Digimon Story: Cyber Sleuth and Digimon Story: Cyber Sleuth – Hacker’s Memory.

لینک دانلود