تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود بازی Domiverse – PC

بازی Domiverse یک بازی بسیار زیبا و جذاب و هیجانی در سبک بازی های اکشن است که در سال 2018 توسط کمپانی بازی سازی مطرح Haunted Tie تولید و توسط کمپانی Plug In Digital منتشر گردید. این بازی یکی از بازی های بسیار پر طرفدار در سبک خودش است. گیم پلی این بازی علیرغم سبک بودن بسیار سرگرم کننده و جذاب است که می تواند هر مخاطبی را با هر سبکی که خواهانش است ساعت ها سرگرم کند. کمپانی بازی سازی Haunted Tie یک کمپانی مطرح در طراحی و ساخت انواع بازی ها می باشد که توانسته است در همایش های مختلف جوایزی را برای بازی های متعددی که طراحی کرده است، دریافت نماید. این بازی در همان ابتدای معرفیش طرفداران زیادی را مجذوب خود کرد. امیدواریم از این بازی لذت ببرید.

سایر مشخصات بازی: همواره برای یک دور دیگر در این بازی سریع 4 بازیکن سریع و خسته کننده وجود دارد. هر یک از مبارزان توانایی دیوانه کننده ای دارند که کمی ناسازگار است، بنابراین همه چیز در مورد بعضی ها ناعادلانه است – از دوستان شما. پانچ را از طریق دیوارها، teleport، snipe با دقت بسیار مخرب و یا فقط اسلحه های لیزری عظیم در اختیار دارید. شما نمی توانید همه آنها را در اختیار داشته باشید. بنابراین جنگنده مورد علاقه خود را انتخاب کنید و دوستان خود را در بازی های فوق العاده کوتاه و شدید یک ضربه در 3 حالت مختلف نبرد به مقابله دعوت کنید. Domiverses بهترین لذت را همراه با فرض برخی از خشونت فیزیکی خفیف بین دوستان، بازی با هم در مقابل کامپیوتر به شما می دهد.

Domiverse.center

مشخصات بازی Domiverse:نام بازی :  Domiverseپلتفرم : PCزبان :  انگلیسیسال انتشار : 2018شرکت سازنده : Haunted Tieمنتشر کننده : Plug In Digitalسبک بازی : اکشننوع فایل: ISOلینک مرتبط : STEAM

Domiverse

لینک دانلود