تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود بازی Dots – PC

Dots یک بازی پازل هیجان انگیز و شگفت انگیز است که در آن شما نیاز به پیوسته اتصال نقاط و ایجاد انواع مختلفی از ارقام را دارید. قوانین آسان هستند: همه نقاط را متصل کرده و با یک لمس رسم می کنند. اگر یک کار به آن نیاز نداشته باشد، از همان خط دو بار عبور نکنید. هوشمندانه و سریع باشید تا بالاترین علامت را بدست آورید! نقطه را سریعتر وصل کنید از زمان کمتری در عبور از سطح، بیشتر ستاره ها را به دست می آورید. گیم پلی این بازی علیرغم سبک بودن بسیار سرگرم کننده و جذاب است که می تواند هر مخاطبی را با هر سبکی که خواهانش است ساعت ها سرگرم کند. کمپانی بازی سازی Sergej110 یک کمپانی مطرح در طراحی و ساخت انواع بازی ها می باشد که توانسته است در همایش های مختلف جوایزی را برای بازی های متعددی که طراحی کرده است، دریافت نماید. این بازی در همان ابتدای معرفیش طرفداران زیادی را مجذوب خود کرد. امیدواریم از این بازی لذت ببرید.

سایر مشخصات بازی: این بازی یکی از بازی های بسیار پرطرفرار این کمپانی بازی سازی می باشد که در برخی از همایش های بازی های رایانه ای نظر بسیاری از منتقدان را به خود جلب کرده است. گیم پلی این بازی بسیار ساده و روان بوده و شما می توانید پس از چند دقیقه بازی تمام گیم پلی آن را به خوبی فراگیرید. این بازی دارای محیط های مختلف و همچنین موسیقی بسیار زیبا می باشد که می تواند شما را مدت ها سرگرم نگه دارد.

Dots.center

مشخصات بازی Dots:نام بازی :  Dotsپلتفرم : PCزبان :  انگلیسیسال انتشار : 2018شرکت سازنده : Sergej110منتشر کننده : Sergej110سبک بازی : فکرینوع فایل: ISOلینک مرتبط : STEAM

Dots

لینک دانلود