تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی اندروید و آیفون Dragons Rise of Berk v1.43.16

به روز رسانی :

در تاریخ 1398/07/07 نسخه v1.43.16 اضافه شد .

Dragons Rise of Berk، احتمالا نام انیمیشن محبوب DreamWorks Dragons به گوش تان رسیده است و یا شاید یکی از طرفداران این فیلم باشید . حال قادر هستید در این بازی ساخته شده از روی همان کارتون Berk خود را بسازید ! با نجات , پرورش و آموزش می توانید اژدهای مورد علاقه رویایی خود را داشته باشید . باید سرزمین های ناشناخته و دنیای عظیم وایکیگ ها را کشف کنید ! به Join Hiccup , Toothless و the gang ملحق شده و از روستای خود در برابر غریبه های اسرار آمیز محافظت کنید که در تلاش هستند صلح را در Berk از بین ببرند . آن ها چه کسانی هستند ؟ از سرزمین وایکینگ ها چه می خواهند ؟ حال در چنین وضعیتی باید اژدهای خود را به خوبی آموزش داده و در نجات آینده روستای خود از آنها استفاده کنید زیرا دشمنان اسرار آمیزی در انتظار شما خواهند بود . اگر شما هم از طرفداران این کارتون بی نظیر هستید توصیه می شود هر چه سریع تر بازی این انمیشن را دانلود کرده و به طور رایگان به آموزش اژدهای خود بپردازید و با آن به مبارزات بی شماری بپردازید .

ویژگی های بازی Dragons Rise of Berk :– آموزش اژدهای مورد علاقه خود در فیلم از جمله Toothless, Stormfly, Hookfang و Skullcrusher– امکان جمع آوری و پرورش بیش از 200 نوع از گونه های مختلف اژدها مانند Deadly Nadders , Monstrous Nightmares و Typhoomerangs– تکمیل ماموریت های مختلف از فیم اصلی بازی– وجود جلوه های بصری و صوتی خیره کننده با انیمیشن های سه بعدی
نام: Dragons Rise of Berk
حجم فایل: 129 مگابایت
شرکت سازنده: Ludia Inc
ورژن: v1.43.16
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: apk
پلتفرم: اندروید ، آیفون
سبک بازی: شبیه ساز - اکشن
مناسب برای گروه سنی: 7+
پیش نیاز: اندروید 4.1 و بالاتر ، ای او اس 7 و بالاتر

Dragons Rise of Berk - v1.43.16 + Mod

Build your OWN Berk! Rescue, hatch and train your favorite DreamWorks Dragons! Explore uncharted lands in a vast Viking world!
Join Hiccup, Toothless and the gang to protect your village from the mysterious strangers that threaten peace on Berk. Who are they? And, what do they want from your harmonious homeland? Train your DreamWorks Dragons successfully and they’ll reveal new powers that will help to ensure the future of your island.

لینک دانلود