تبلیغات

تبلیغات

تبلیغات

تبلیغات

معرفی بازی کامپیوتر Draugen

به روز رسانی :

1397/12/22 تیزر گیم پلی بازی اضافه شد .

داستان بازی Draugen در سال 1923 در نروژ اتفاق می افتد . شما در نقش ادوارد چارلز هاردن ( Edward Charles Harden ) هستید . یک جهانگرد آمریکایی که به نروژ آمده است تا خواهر گمشده اش را پیدا کند، اما شما تنها نیستید . همکار شما، لیزی ( Lissie ) همیشه در کنار شماست . لیزی یک زن جوان مستقل و مرموز است که در این سفر به شما کمک می کند . شما باید با کمک یکدیگر سواحل بسیار زیبا و کوه ها و مکان های مختلف نروژ را جستجو کنید و بفهمید چه اتفاقی افتاده است و خواهر گمشده ادوارد را پیدا کنید . هوش مصنوعی بازی به صورت واقع گرایانه ساخته شده است به همین خاطر در طول سفر شما می توانید با لیزی صحبت کنید . محیط بازی بازی با تغییر آب و هوا و وضعیت روحی و ذهنی ادوارد تغییر می کند . این بازی داستان و محیط بسیاز جذابی دارد و گرافیک بالای آن باعث می شود شما برای ساعت ها جذب آن شوید . این بازی توسط سازندگان بازی های جذاب و داستانی Dreamfall Chapters و The Park یعنی استودیو Red Thread Games، ساخته شده است . این بازی با استفاده از تکنولوژی موشن کپچر ( Motion capture ) ساخته شده است، به همین دلیل حرکات و رفتار شخصیت ها بسیار واقع گرایانه می باشد . این بازی قرار است در تاریخ نامعلومی در سال 2019 برای پلتفرم های PlayStation 4, Xbox One و PC منتشر شود .

 

تصویر زمینه Draugen

 

مشخصات بازی Draugen :

سبک بازی : ماجراجویی – اول شخص – مستقل

پلتفرم : Microsoft Windows, PlayStation 4, Xbox One

زبان : انگلیسی

تاریخ انتشار : 2019

استودیو سازنده : Red Thread Games

منتشر کننده : Red Thread Games

نوع فایل : –

لینک مرتبط : Steam

سایت بازی : Draugen

Draugen

From the studio that brought you Dreamfall Chapters, and the creative team behind The Longest Journey and The Secret World, comes a first-person psychological mystery set in 1920s Norway.
The year is 1923. You play Edward Charles Harden, an American traveller who's come to Norway to find his missing sister. But you're not alone: at every step of the way, Edward's accompanied by his ward, Lissie; a gregarious, independent and enigmatic young woman. Together, you must explore this scenic coastal community — nestled amongst the fjords and mountains of rural Norway — in your search for Edward's sister, and unearth the darkness that lies beneath the picturesque surface.


Key features
"I am not alone": explore 1920s coastal Norway accompanied by a living, breathing, independent companion
Interact with your companion, Lissie, through a realistic and dynamic dialogue system
Experience a thrilling tale through the eyes of an increasingly unreliable narrator
Find your own path through a scenic setting that changes with the weather and Edward's mental state
"A story about what lies beneath": piece together a gripping narrative with unexpected twists and turns


Additional features
A beautiful original musical score from award-winning composer Simon Poole (Dreamfall, The Secret World, The Park, Dreamfall Chapters)
Written by Ragnar Tørnquist (The Longest Journey, Dreamfall, The Secret World, Dreamfall Chapters)
Designed and developed by the team behind Dreamfall Chapters
Fully voiced in English, with motion-captured characters

لینک دانلود