تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی Dream Soccer Star v2.0 برای اندروید و iOS + مود

Dream Soccer Star بازی Dream Soccer Star باعث می شود شما حس یک ستاره جهانی فوتبال را داشته باشید! آیا تمایل دارید حسی شبیه به یک افسانه فوتبالی را به عنوان یک بازیکن حرفه ای از شروع تا پایان داشته باشید؟ مسیر برای رسیدن به این آرزو دشوار است اما این مسیر پاداش های خاص خود را دارد! اینجا جایی است که شما میتوانید توانایی های خود را در پاس دادن و شوت کردن به نمایش بگذارید. جایی که شما در آن به آرامی و قدم به قدم به یک افسانه فوتبالی در لیگ اروپا تبدیل خواهید شد. شما به یک بازیکن حرفه ای تبدیل می شوید اگر با بازی و پاس ها و شوت های خود باعث شوید تیمتان به رده های بالا صعود کند و یا حتی بهتر از این میتوانید از باشگاه های بزرگ اروپا پشنهاد دریافت کنید و برای آنها بازی کنید و به بهترین بازیکن دنیا بدل شوید!

سایر مشخصات : بازی بدین صورت است که شما از پایه شروع می کنید و در تیم های کوچک و دسته های پایین بازی انجام می دهید. بنابراین شما هواداران کمی دارید و ارزش وحقوق اندکی دارید! اما اگر شما مدیریت کنید و تمرینات و مربی خود را دریافت کنید می توانید ستاره تیم خود شوید و تیم های ثروتمندی وجود دارند تا به بازیکنان خوب علاقه مند شوند و آنها را جذب کنند! بنابراین شما برای آنها توپ میزنید و باعث رشد آن تیم می شوید و… بنابراین به بازی پرهیجان Dream Soccer Star بپیوندید و خود را بسازید و پیشرفت کنید. این بازی نه تنها یک سرگرمی می باشد، بلکه با شما یاد می دهد که برای رسیدن به اهداف خود در زندگی باید تلاش کنیم و از کمترین امکانات بیشترین استفاده را ببریم و رشد کنیم. این بازی فوق العاده محصول استودیوی Bambo Studio می باشد که توانسته میلیون ها نفر را مجذوب خود کند.

دانلود بازی Dream Soccer Star

ویژگی های بازی Dream Soccer Star :– قابلیت های شخصی سازی بسیاری از بخش های بازی– قابلیت تغییر مدل مو، رنگ و…– قابلیت خرید کفش های بهتر برای شوت کردن های دقیق تر و پرقدرت تر– افزایش توانایی های شوت، پاس، قدرت بدنی و… در طول بازی و به مرور– قابلیت های بسیار زیادی که باعث شده این بازی حس طبیعی و واقعی فوتبالیست شدن را به کاربر القا کند!

Dream Soccer Star

لینک دانلود