تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود بازی Dreamstones – PC

بازی Dreamstones یک بازی استراتژیک زیبا برای علاقه مندان به بازی هایی در این سبک است. این بازی برای همه چالش برانگیز است. گیمرها از مراحل دشواری باید عبور کنند. هیجان در این بازی با آهنگ بی نظیر آن باعث لذت بردن هرچه بیشتر بازیکنان می شود. پلتفرم این بازی به گونه ای است که می تواند هر گیمری را با هر سبکی که علاقه مند است، تا ساعت ها سرگرم نگه دارد. این بازی مراحل مختلفی دارد که در ابتدا به آسانی پیش می رود. اما ادامه راه به همین راحتیها هم نیست! بازیکن باید تلاش کند تا بتواند مراحل مختلف را به گونه ای به اتمام برساند که بیشترین امتیاز را از آن خود نموده و بتواند خود را در مراحل سختی که پیش رویش است بیازماید. این بازی بسیار سرگرم کننده است. پس اگر شما نیز به این سبک از بازی ها علاقه مند هستید پس پیشنهاد می کنیم این بازی را از دست ندهید.

سایر مشخصات بازی: در سفر خود را بیش از 200 سطح از شکست شکستن نیکی، پازل دیوانه و جنگ های مانیک روبرو روبرو می شوند. مهارت خود را برای مانور دادن دست و پا و رفلکس های رعد و برق سریع برای رفع خطرات بی پایان استفاده کنید. مهار باور نکردنی از قطره های خوش شانس تقویت می کند و قدرت های فوق العاده بیش از 50 مهارت و اسلحه قابل اجرا را باز می کند. گیم پلی این بازی بسیار ساده و روان بوده و شما می توانید پس از چند دقیقه بازی تمام گیم پلی آن را به خوبی فراگیرید. این بازی دارای محیط های مختلف و همچنین موسیقی بسیار زیبا می باشد که می تواند شما را مدت ها سرگرم نگه دارد.

Dreamstones.center

مشخصات بازی Dreamstones:نام بازی :  Dreamstonesپلتفرم : PCزبان :  انگلیسیسال انتشار : 2017شرکت سازنده : Windybeardمنتشر کننده : Windybeardسبک بازی : استراتژیکنوع فایل: ISOلینک مرتبط : STEAM

Dreamstones

لینک دانلود