تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود بازی Drink Pro Tycoon – PC

در Drink Pro Tycoon شما می توانید شرکت از رویاهای خود را ایجاد کنید و با غلبه بر صنعت نوشیدنی جهان پیروز شوید. بهترین نوشیدنی ها را تهیه کنید و بهترین تبلیغات را انجام دهید. تحقیق در مورد آخرین فن آوری ها و بهترین نوشیدنی های خود را در بازار از اهداف شما در این بازی خواهد بود. این بازی یکی از بازی های بسیار پر طرفدار در سبک خودش است. گیم پلی این بازی علیرغم سبک بودن بسیار سرگرم کننده و جذاب است که می تواند هر مخاطبی را با هر سبکی که خواهانش است ساعت ها سرگرم کند. کمپانی بازی سازی NyberRoar Interactive یک کمپانی مطرح در طراحی و ساخت انواع بازی ها می باشد که توانسته است در همایش های مختلف جوایزی را برای بازی های متعددی که طراحی کرده است، دریافت نماید. این بازی در همان ابتدای معرفیش طرفداران زیادی را مجذوب خود کرد. امیدواریم از این بازی لذت ببرید.

سایر مشخصات بازی: این بازی یکی از بازی های بسیار پرطرفرار این کمپانی بازی سازی می باشد که در برخی از همایش های بازی های رایانه ای نظر بسیاری از منتقدان را به خود جلب کرده است. همانطور که گفته شد گیم پلی این بازی بسیار ساده و روان بوده و شما می توانید پس از چند دقیقه بازی تمام گیم پلی آن را به خوبی فراگیرید. این بازی دارای محیط های مختلف و همچنین موسیقی بسیار زیبا می باشد که می تواند شما را مدت ها سرگرم نگه دارد.

*دقت کنید که این بازی به صورت آفلاین است*

Drink.Pro.Tycoon.center

مشخصات بازی Drink Pro Tycoon:نام بازی :Drink Pro Tycoonپلتفرم : PCزبان :  انگلیسیسال انتشار :2018شرکت سازنده : NyberRoar Interactiveمنتشر کننده : NyberRoar Interactiveسبک بازی : استراتژیک، شبیه سازنوع فایل: ISOلینک مرتبط : STEAM

Drink Pro Tycoon

لینک دانلود