تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود بازی Drive to Hell – PC

Drive to Hell یک بازی اکشن فعال است که در آن شما را از طریق یک ارتش از هیولا سوار به منظور انتقام از پادشاه شیطان برای از بین بردن نوار شیرجه مورد علاقه خود را به راه می اندازید. حمله دشمنان از همه طرف، هر کدام با شخصیت خاص خود و سبک حمله آماده می شوند. برای از بین بردن آنها، به سلاح و وسایل بسیاری از جمله وسایل نقلیه منحصر به فرد، توانایی های ویژه و موارد دیگر دسترسی خواهید داشت. این بازی به شما احساس هیجانی مضاعف می دهد که به نوعی شما نیز مانند سایر پلیرها که در مورد این بازی نظر داده اند، معتاد این بازی خواهید شد. این بازی از نظر محیط گرافیکی چندان خوب به نظر نمی رسد اما همین گیم پلی بازی باعث سرگرم شدن شما در این بازی خواهد شد. این بازی دارای گیم پلی سبک ولی با جزئیات تمام می باشد که هر پلیری را با هر سبک شیفته خود خواهد ساخت. کمپانی بازی سازی x یک کمپانی مطرح در زمینه طراحی و ساخت انواع بازی ها می باشد که توانسته است در همایش های مختلف جوایزی را برای بازی های متعددی که طراحی کرده است، دریافت نماید.

سایر مشخصات بازی: این بازی یکی از بازی های بسیار پرطرفرار این کمپانی بازی سازی می باشد که در برخی از همایش های بازی های رایانه ای نظر بسیاری از منتقدان را به خود جلب کرده است. گیم پلی این بازی بسیار ساده و روان بوده و شما می توانید پس از چند دقیقه بازی تمام گیم پلی آن را به خوبی فراگیرید. این بازی دارای محیط های مختلف و همچنین موسیقی بسیار زیبا می باشد که می تواند شما را مدت ها سرگرم نگه دارد.

Drive.to.Hell.center

مشخصات بازی Drive to Hell:نام بازی :  Drive to Hellپلتفرم : PCزبان :  انگلیسیسال انتشار : 2015شرکت سازنده : Ghost Crab Gamesمنتشر کننده : Ghost Crab Gamesسبک بازی : اکشننوع فایل: ISOلینک مرتبط : STEAM

Drive to Hell

لینک دانلود