دانلود بازی Drops Rhythm Garden – PC

Drops Rhythm Garden یک ابزار موسیقی بر پایه جاذبه است که در یک محیط آرام قرار گرفته و از زمین تا VR طراحی شده است. قطره ها برای ایجاد یک راه برای کسانی که با پس زمینه یا موسیقی کم یا بدون آموزش برای ایجاد ریتم های polyphonic غنی و بیانگر ساخته شده بود ساخته شده است. در عین حال، آن را ارائه می دهد توانایی های سفارشی پیچیده به کسانی که می خواهند به خوبی تنظیم کار خود را ارائه دهند. انتشار اولیه قطره شامل مجموعه ای از اشکال و صداهای ایجاد شده در همکاری با پاتریک راسل و پاپریک هیگینز، آهنگساز تجربی، با همکاری موسیقی الکترونیک اشاره کرد.

سایر مشخصات بازی: این بازی یکی از بازی های بسیار پرطرفرار این کمپانی بازی سازی می باشد که در برخی از همایش های بازی های رایانه ای نظر بسیاری از منتقدان را به خود جلب کرده است. گیم پلی این بازی بسیار ساده و روان بوده و شما می توانید پس از چند دقیقه بازی تمام گیم پلی آن را به خوبی فراگیرید. این بازی دارای محیط های مختلف و همچنین موسیقی بسیار زیبا می باشد که می تواند شما را مدت ها سرگرم نگه دارد.

*دقت کنید که این بازی به صورت آفلاین است*

*دقت کنید که این بازی برای اجرا شدن نیاز به عینک Virtual Reality دارد*

*دقت کنید که این بازی روی ویندوز 10 تست شده است و قابل اجراست*

Drops.Rhythm.Garden.center

مشخصات بازی Drops Rhythm Garden:نام بازی :  Drops Rhythm Gardenپلتفرم : PCزبان :  انگلیسیسال انتشار : 2018شرکت سازنده : Planetaمنتشر کننده : Planetaسبک بازی : شبیه سازنوع فایل: ISOلینک مرتبط : STEAM

Drops Rhythm Garden

لینک دانلود