تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود بازی Dude, Stop – PC

Dude, Stop یک بازی پازل است، جایی که هدف اصلی این است که قوانین را دنبال نکنید و همه از شما متنفر باشند. آن را از بین ببرید، از آن سوء استفاده کنید، آموزش را فراموش کنید، راهنمایی ها و ترفندها را در منوی بارگیری نادیده بگیرید و مهمتر از همه! – راوی را خاموش کنید. برای مثال، بدون تمام کردن این پاراگراف به پاراگراف دیگر بروید. شما هنوز در حال خواندن این پاراگراف هستید؟ شما اولین حکم را شکسته اید و کمی کمی ناراحت شدید. و حتی این بازی را نخرید! وای، شما با استعداد هستید آیا در نظر دارید کار خود را ترک کنید و این کار را تمام وقت انجام دهید؟ جمع آوری تمام پاداش ها، باز کردن تمام دستاوردها و پیروزی به دوستان خود که برخی از برنامه های ضعیف را از یک بازی ویدئویی خشمگین کرده اید، باعث می شود که او فقط در مورد تریلر فریاد بزند. بهترین کار خود را انجام دهید یا بدترین یا هر دو را یک باره انجام دهید.

سایر مشخصات بازی: این بازی یکی از بازی های بسیار پرطرفرار این کمپانی بازی سازی می باشد که در برخی از همایش های بازی های رایانه ای نظر بسیاری از منتقدان را به خود جلب کرده است. همانطور که گفته شد گیم پلی این بازی بسیار ساده و روان بوده و شما می توانید پس از چند دقیقه بازی تمام گیم پلی آن را به خوبی فراگیرید. این بازی دارای محیط های مختلف و همچنین موسیقی بسیار زیبا می باشد که می تواند شما را مدت ها سرگرم نگه دارد.

Dude,.Stop.center

مشخصات بازی Dude, Stop:نام بازی :  Dude, Stopپلتفرم : PCزبان :  انگلیسیسال انتشار : 2018شرکت سازنده : Team HalfBeardمنتشر کننده : Team HalfBeardسبک بازی : فکری، ماجرایینوع فایل: ISOلینک مرتبط : STEAM

Dude, Stop

لینک دانلود