تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود بازی Duder – PC نسخه PLAZA

Duder بازی Duder در سبک بازی های ترسناک و وحشتناک می باشد که در محیطی تاریک با المان های مختلف و متنوع ترس را در کاربر القا می کند. این بازی جدید آمده تا نظر علاقه مندان به بازی های ترسناک را دگرگون کند! با توجه به طرح و داستان بازی، بازیکن در یک جنگل تاریک و انبوه قرار دارد. شما باید به دنبال یافتن هفت یادداشت که حقیقت های حیاتی نام دارند، باشید. اما در میانه راه شما با یک موجود خاص به نام Duder مواجه می شوید که باعث می شود در هر مکان و زمانی پاگیر و مانع شود! شما باید این موجود را در این جنگل برای مدت زیادی از خود دور نگه دارید، زیرا با یافتن هر حقیقت جنگل تاریک تر و Duder قدرتمندتر خواهد شد!

سایر مشخصات : بازی Duder داری گیم پلی ویژه و منحصر به فردی می باشد که داستانی هیجان انگیز و چالش برانگیز را دنبال می کند. شما باید تا جایی که توان دارید تلاش کنید و او را از خود دور نگه دارید. باید نشان دهید که حقایق حیاتی چه چیزی را نشان می دهند و از همه مهم تر پاسخ به این سوال می باشد که Duder کیست و چرا اینگونه رفتار می کند؟ آغاز بازی با یک ویدئوی بی نظیر می باشد که نمایش داده می شود و در نهایت شما شگفت زده خواهید شد! بازی شامل دو بخش می باشد. بخش اول جنگل و بخش دوم پایان آن! شما باید به این سوال که چه کسی قدرتمندتر است پاسخ دهید.

*دقت کنید که این بازی به صورت آفلاین است*

دقت کنید که این بازی روی سیستم های 64 بیتی قابل اجراست*

Duder.center

مشخصات بازی Duder :نام بازی : Duderپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 13Mar, 2018شرکت سازنده : Andeolabمنتشر کننده : Andeolabسبک بازی : ماجراجویی، ترسناکامکان بازی به صورت آنلاین : نداردنوع فایل : ISOلینک مرتبط : STEAM

Duder

لینک دانلود