تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود بازی Dungeon Brewmaster – PC

Dungeon Brewmaster یک تجربه غواصی VR است که شما را به نقش یک متصدی معمولی جادویی ظاهرا منتقل می کند. شما معجون ها (یا سموم) را برای انواع مختلفی از مشتریان فوق العاده ترکیب خواهید کرد. هر دستور العمل منحصر به فرد است، از مجموعه ای از مواد خام غیر معمول ساخته شده است. اما هشدار داده شود هر دم با عواقب ناشی می شود. اثرات آن بسیار فراتر از دیوارهای قدیمی میخانه خواهد بود. بنابراین عاقلانه خود را انتخاب کنید. پشت نوار قدیمی، شما یک دسته بندی مداوم از مواد تشکیل دهنده، تجهیزات و ظروف را پیدا خواهید کرد – همه در اختیار شما است. هر یک با یک تابع خاص، تخصصی که سطح مهارت جادویی خود را تست کنید. دستورالعمل ها را در داخل کتاب طلسم مسحورانه دنبال کنید تا داستان را به عنوان مشتریان بی نظیر بیرون از درها در میانه منتقل کنید. گزینه های شما به تنهایی کنترل دنیای Dungeon Brewmaster را دربر دارند.

سایر مشخصات بازی: این بازی یکی از بازی های بسیار پرطرفرار این کمپانی بازی سازی می باشد که در برخی از همایش های بازی های رایانه ای نظر بسیاری از منتقدان را به خود جلب کرده است. گیم پلی این بازی بسیار ساده و روان بوده و شما می توانید پس از چند دقیقه بازی تمام گیم پلی آن را به خوبی فراگیرید. این بازی دارای محیط های مختلف و همچنین موسیقی بسیار زیبا می باشد که می تواند شما را مدت ها سرگرم نگه دارد.

Dungeon.Brewmaster.center

مشخصات بازی Dungeon Brewmaster:نام بازی :  Dungeon Brewmasterپلتفرم : PCزبان :  انگلیسیسال انتشار : 2018شرکت سازنده : Super77منتشر کننده : Super77سبک بازی : شبیه ساز، ماجرایینوع فایل: ISOلینک مرتبط : STEAM

Dungeon Brewmaster

لینک دانلود