تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود بازی Dying Light The Following Enhanced Edition Prison Heist – PC تمام نسخه ها

به روز رسانی :

1397/01/12 نسخه FitGirl اضافه شد.

بازی Dying Light The Following Enhanced Edition Prison Heist یک بازی بسیار جذاب و اکشن است که حرکات پارکور و توانایی های فردی را در کنار هم قرار داده تا یک بازی جذاب با تم زامبی را بیافریند. این بازی نسخه بهبود یافته Dying Light است که از نظر بصری بهبود یافته و اکشن ها و صحنه های مختلفی به آن افزوده شده است. همچنین گرافیک بازی نیز تغییراتی داشته در نوبه خود چشمگیر است. در این بازی شما باید در شهر پرسه بزنید، شهری پر از موجودات ترسناک! البته شما برای یک ماموریت و دستگیری شخص خاصی به این منطقه وارد شده است اما با گذر زمان مسائل مختلف دیگری پیش می آید که شما را درگیر خود خواهد کرد. شما باید ماموریت های مختلفی را انجام داده تا روند بازی شما را به آگاهی بیشتری برساند.

سایر توضیحات: بازی Dying Light The Following Enhanced Edition Prison Heist جدیدترین نسخه از سری بازی های Dying Light The Following Enhanced Edition است که در آن ویژگی های مختلفی به بازی افزوده شده است. مکان های جدید، آیتم های جدید و … از ویژگی های این پک الحاقی هستند. بازی Dying Light The Following Enhanced Edition Prison Heist توسط شرکت Techland تولید شده و تحت عنوان Techland Publishing به بازار عرضه شده است.

*دقت کنید که این بازی روی سیستم های 64 بیتی قابل اجراست*

*دقت کنید که این بازی به صورت آفلاین است*

Dying Light center

مشخصات بازی Dying Light The Following Enhanced Edition Prison Heist :

نام بازی : Dying Light The Following Enhanced Edition Prison Heistپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2018شرکت سازنده : Techlandمنتشر کننده : Techland Publishingسبک بازی : اکشن – نقش آفرینینوع فایل : ISOلینک مرتبط : STEAM

Dying Light The Following Enhanced Edition Prison Heist

لینک دانلود