تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی Dying Light برای PS4 + آپدیت 114

به روز رسانی :

96/10/28 ریجن 2 همراه با آپدیت 112 اضافه شد

Dying Light یکی از بازی های سبک اول شخص بشمار می آید که در جهانی باز و آخرالزمان همراه با زامبی ها روایت می شود . بیماری واگیردار ، تمامی دنیا را به زانو درآورده و شما و چند بازمانده دیگر باید در این جهان بی رحم برای زنده ماندن ، با سرنوشت دست و پنجه نرم کنید . شما ابتدا باید جایی امن برای خود پیدا کرده و سپس به دنبال سلاح های مختلف برای دفاع از خود باشید . جمعیت آلوده ، هر ساعت در حال رشد است و با تمرکز بر مکانیک پارکور این اجازه به شما داده می شود تا اقداماتی نظیر بالا رفتن از لبه ها و پریدن از سقفی به سقف دیگر ، خود را از مهلکه دور کنید . مکانیک پارکور در مبارزات نیز استفاده می شود و بازیکنان می توانند در هنگام مبارزه با دشمنان اقداماتی مانند لگد زدن را انجام دهند . بیشتر سبک مبارزات با توجه به نوع سلاح صورت می گیرد ، بیش از 100 اسلحه در بازی وجود دارد که می تواند مورد استفاده قرار گیرد و بیش از 1000 قابلیت که به پلیر این امکان داده می شود تا ا ترکیب سلاح های مختلف ، اسلحه ای مرگبار بوجود آورد .

سایر توضیحات : Dying Light یکی از بازی های سبک اکشن و ترسناک است که توسط کمپانی Techland طراحی و ساخته شده و در سال 2015 توسط کمپانی Warner Bros Interactive Entertainment برای کنسول PS4 روانه بازار شده است .  سلاح های غولپیکر طول عمر محدودی دارند و اگر بازیکنی برای مدت طولانی برای مبارزه از آنها استفاده کند ، از بین می روند و در نهایت شکست خواهید خورد . مهمات اغلب بسیار کم است . انواع اسلحه ها شامل دو نوع تفنگ ساچمه ای و انواع سلاح گرم و تفنگ های کوچک می باشد . سفارشی سازی تفنگ بسیار محدود است اما پس از استفاده گسترده ، اسلحه نمی تواند از بین برود و یا غیر قابل استفاده شود . بازی از چرخه شب و روز بهره میبرد . در طول روز، پلیر باید بیرون برود و برای تأمین منابع و ارسال آنها به مناطق امن آماده شود . شما باید تله ها را آماده کنید ، بازماندگان تصادفی را نجات داده و راه خود را به سمت مقصد ادامه دهید . آلودگی ها آهسته و متزلزل و به راحتی قابل مشاهده هستند ، به این ترتیب می توانید سایر بازماندگان را به سادگی از آنها دور کنید اما مراقب باشید زیرا خطر با افزایش تعداد نجات یافتگان ، افزایش می یابد .

Dying Light center

مشخصات بازی Dying Light :

نام بازی : Dying Lightپلتفرم : PS4زبان : انگلیسیسال انتشار : 2015شرکت سازنده : Techlandمنتشر کننده : Warner Bros Interactive Entertainmentسبک بازی : اکشن و ترسناکنوع فایل : PKGرده بندی سنی : +18لینک مرتبط : PlayStation

Dying Light

لینک دانلود