دانلود بازی Dynasty Warriors Unleashed v1.0.14.5 برای اندروید و iOS + مود

به روز رسانی :

1396/11/25 نسخه جدید اضافه شد.

Dynasty Warriors Unleashed یک بازی افسانه ای با تجربه کردن نبردی پر از هیجان از سری بازی های اکشن کمبت می باشد. بازگشت کاراکترهای قهرمان مورد علاقه خود را جشن بگیرید. نبردهای سهمگین همراه با یورش های دشمن بیرحم و پیچیده شده با حماسه هایی در بهم پیوستن مولودهای سه گانه چین. استراتژی های جنگجوهای ممتاز و زیرک تان، شما را مجبور می کنند تا رویشان حساب کنید. به ژنرال های خود ترفیع دهید، سپاه خود را بسازید و با مرگ مبارزه کنید همان گونه که اجداد شما در مبارزه بودند. در نبردهای سنگین مقابل سپاه سرکش دشمن جان سالم بدر ببرید. از میان 50 سلسله جنگجو انتخاب عاقلانه انجام دهید و جنگاورهای سلحشور را برگزینید. هر یک از افسران شما توانایی های خاص خود را دارند. بنابراین شما باید تیم افسران پرقدرت خود را طوری انتخاب کنید که در هر حالتی پیروز میدان باشید. افسران خود را با سیستم جنگ افزارهای موجود تقویت کنید.

سایر توضیحات : این بازی با حالت های مختلف اکنون قابل نصب در گوشی های تلفن همراه شما می باشد. این بازی جداب دارای گرافیکی زیبا و جذاب می باشد که با جنگ ها و نبردها ساعت ها شما را سرگرم می کند.  بازی Dynasty Warriors محصولی از شرکت NEXON Company می باشد.

*دقت کنید که این بازی نیاز به اینترنت دارد و در طول بازی باید کانکشن اینترنت فعال داشته باشید*

دانلود بازی Dynasty Warriors Unleashed

ویژگی های بازی Dynasty Warriors :-حالت مود دارای ویژگی های آسیب بیشتر، پدافندها و…-تست شده روی گوشی های مختلف-گرافیک خیره کننده-جنگ های تمام عیار

Dynasty Warriors Unleashed

لینک دانلود