دانلود بازی Earth Space Colonies v1.2.3 برای کامپیوتر

Earth Space Colonies نام یک بازی شبیه سازی-استراتژیک است که در آن شما اجتماع های مخصوص خود را سرتاسر منظومه ی شمسی می سازید ، اولین مقصد شما مریخ است ، اولین اجتماع را بسازید که به تنهایی دوام می آورد و زمینی غیر قابل سکونت و قرمز رنگ را به یک آبادی سر سبز تبدیل کنید ،شما می توانید از کارخانه های تکنولوژی ، هتل ها و مراکز نظامی گرفته تا  اسانسور های فضایی و terraformer ها را بسازید، به عبارتی در این سیاره ها ساکن شوید ،از تیم استخراج کننده در حالی که بر روی سیاره های کوچک منابع استخراج می کنند دفاع کنید و در مبارزات بسیار سخت شرکت کنید .

ســایــر تــوضــیــحــات : یک بازی شبیه سازی که با سبک استراتژیک ترکیب شده است ، در این بازی شما سکونت گاه های فضایی را در سیاره های متفاوت به صورت همزمان بنا می کنید ، این بازی بخش تک نفره ی پویا با اهداف متفاوت دارد ، مریخ را قابل سکونت کنید از Ceres دفاع کنید و در Ganymede به کاوش بپردازید ،از صداگذاری بسیار عالی این بازی همراه  با کاراکتر هایی که به طور مناسب صداگذاری شده اند لذت ببرید و از ماجراجویی بزرگ بعدی انسان ها اطلاع پیدا کنید ، فضانوردان متخصص را از مهندسین و استخراج کننده ها تا دانشمندان تربیت کنید،سیاره ها را با استفاده از فضانوردان خود کاوش کنید در حالی که تمام سعی خود را برای مقاومت در برابر طوفان ها ،شعله های سوزاننده ی  خورشیدی ، زلزله های نابود کننده ،برخورد شهاب سنگ ها و دیگر بلایای طبیعی به کار می گیرید،تکنولوژی های جدید را تحقیق کنید تا دستگاه ها و ساختمان های پیشرفته ی جدیدی  را باز کنید ،چرخه ی شبانه روزی و آب و هوای پویا را تجربه کنید ،سیستم ساختن تجهیزات برای بازی در نظر گرفته شده پس منابع تولید شده و آیتم ها را ترکیب کنید تا آیتم های منحصربفرد و مخصوصی را بوجود آورید .تجارتی فراسیاره ای بوجود آورید ، منابع تولید کنید و ان ها را با استفاده از rocker ها ، پرتاب کننده های مغناطیسی و اسانسور های فضایی رد و بدل کنیدآپدیت های این بازی بر اساس اخبار مرتبط فضایی خواهندبود،شاید اتفاقی بر روی سیاره  های متفاوت در حال وقوع باشد ، دنیا های بسیار شگفت انگیزی در منظومه ی شمسی وجود دارد .

*قبل از دانلود حتما سیستم مورد نیاز بازی را نگاه کنید*

مشخصات بازی Earth Space Colonies:

سبک بازی :اکشن ،ماجراجویی ، غیر حرفه ای،مستقلپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2016شرکت سازنده : Persona and Pixel studioمنتشر کننده : Persona and Pixel studioلینک مرتبط : Steam

Earth Space Colonies - v1.2.3

Earth Space Colonies is a strategy-simulation game where you build space colonies around the Solar system. Your first destination is Mars. Establish a first self-sustaining colony and terraform a red wasteland into a green oasis. Balance your resources and expand the infrastructure. Build anything from high-tech factories, hotels, military bases to space elevators and terraformers. Colonize other worlds as well: defend a mining colony on a dwarf planet Ceres and explore the subsurface ocean on Ganymede, Jupiter’s largest moon. Survive intense combat on Saturn's moon Titan.

لینک دانلود