تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی Eden Rising: Supremacy – PC

بازی Eden Rising: Supremacy یک بازی بسیار زیبا و جذاب و هیجانی در سبک بازی های اکشن و ماجرایی است که در سال 2018 توسط کمپانی بازی سازی مطرح Nvizzio Creations”,”Meridian4 تولید و توسط کمپانی The Wall Productions Inc. منتشر گردید. این بازی یکی از بازی های بسیار پر طرفدار در سبک خودش است. متحد شدن با دوستان خود در یک بازی چند نفره، بازی و همکاری با آنها و دیگر هیچ! دنیای عجیب و غریب Eden را تجربه کنید، که در آن خرابه های عجیب و غریب و خانه های موجودات وحشی قرار گرفته است. جنگ بین این دو نیرو به مدت هزاره خاموش بوده است. تا به حال. ورود شما بیدار خشمگینانه بین موجودات و دستگاه های باستانی و بوته ها است. به کلیسای اسرارآمیز – تنها پناهگاه در این بیابان بیگانه – وابسته است – شما باید از امواج حملات خشونت آمیز دفاع کنید. اما این بدون پاداش آن را به ارمغان نمی آورد. در عوض، کلیساها وعده داده اند که اگر خدای شما زنده می ماند خدایان جدیدی از این جهان را بسازند. بشریت را برای قدرت به کار ببندید، فن آوری باستانی را به دست آورید و استاد این جهان بیگانه شوید!

سایر مشخصات بازی: این بازی یکی از بازی های بسیار پرطرفرار این کمپانی بازی سازی می باشد که در برخی از همایش های بازی های رایانه ای نظر بسیاری از منتقدان را به خود جلب کرده است. گیم پلی این بازی بسیار ساده و روان بوده و شما می توانید پس از چند دقیقه بازی تمام گیم پلی آن را به خوبی فراگیرید. این بازی دارای محیط های مختلف و همچنین موسیقی بسیار زیبا می باشد که می تواند شما را مدت ها سرگرم نگه دارد.

Eden.Rising.Supremacy.center

مشخصات بازی Eden Rising: Supremacy:نام بازی :  Eden Rising: Supremacyپلتفرم : PCزبان :  انگلیسیسال انتشار : 2018شرکت سازنده : Nvizzio Creations”,”Meridian4منتشر کننده : The Wall Productions Inc.سبک بازی : اکشن، ماجرایینوع فایل: ISOلینک مرتبط : STEAM

Eden Rising: Supremacy

لینک دانلود