تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود بازی Emerald City Confidential – PC

بازی Emerald City Confidential یک بازی ماجرایی زیبا برای علاقه مندان به بازی هایی در این سبک است. این بازی برای همه چالش برانگیز است. گیمرها از مراحل دشواری باید عبور کنند. آرامش در این بازی با آهنگ بی نظیر آن باعث تمرکز هرچه بیشتر بازیکنان می شود. پلتفرم این بازی به گونه ای است که می تواند هر گیمری را با هر سبکی که علاقه مند است، تا ساعت ها سرگرم نگه دارد. این بازی مراحل مختلفی دارد که در ابتدا به آسانی پیش می رود. اما ادامه راه به همین راحتیها هم نیست! بازیکن باید تلاش کند تا بتواند مراحل مختلف را به گونه ای به اتمام برساند که بیشترین امتیاز را از آن خود نموده و بتواند خود را در مراحل سختی که پیش رویش است بیازماید. این بازی بسیار سرگرم کننده است. پس اگر شما نیز به این سبک از بازی ها علاقه مند هستید پس پیشنهاد می کنیم این بازی را از دست ندهید.

سایر مشخصات بازی: کار با کارآگاه ترین حیرت انگیز جهان در زیر سایه ای سرسبز از شهر زمرد Oz! همانطور که شما عمیقتر به رمز و رازهایی که دشمنان جدید و چهره های آشنا را جذب می کند جذب می شوید. این شخصیت ها گوسفند، شیر و تتو را شامل می شوند. این اوز است، همانطور که قبلا آن را دیده اید! تلاش های کارآگاهی خود را حل کنید و توطئه جادویی و فتنه را باز کنید! یک مورد را از طریق پنج فصل پر از پازل، شاهد، مظنون و متحدین دنبال کنید.

Emerald.City.Confidential.center

مشخصات بازی Emerald City Confidential:نام بازی :  Emerald City Confidentialپلتفرم : PCزبان :  انگلیسیسال انتشار : 2018شرکت سازنده : Wadjet Eye Gamesمنتشر کننده : PlayFirstسبک بازی : ماجرایینوع فایل: ISOلینک مرتبط : STEAM

Emerald City Confidential

لینک دانلود