تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود بازی Enceladus – PC

Enceladus دور از جاده های تاریخ تمدن بشری، یک ناهنجاری و ناهماهنگی در فضا-زمان به یک باره اتفاق افتاد. این حادثه در یکی از قمرهای سیاره زحل به نام Encelade رخ داد. سفینه ها و فضاپیماهای ناشناس  انسان ها را غافلگیر می کنند. یک نسل کشی واقعی! اینگونه به نظر می رسد که زمین هم با حمله ای مورد تجاوز قرار گرفته است. تنها یک گروه کوچک می باشد که در نزدیکی Encelade به مقابله با حمله ها پرداخته است. با نزدیک شدن به سطح یخی این قمر، تنها یک امید و روزنه برای دفاع در برابر دشمن ناشناس از دنیای دیگر وجود دارد. بازی Encelade با الهام از پلی استیشن و Saturn era با تلفین گیم پلی مکانیکی و هنری توانسته یک بازی متفاوت و جذاب را ایجاد و به عرضه در آورد.

سایر مشخصات : بازی Encelade دارای گیم پلی و کنترل آسانی می باشد. مهارت ها و توانایی های مورد نیاز برای مبارزه تنها در 7 سطح مختلف در دسترس می باشند. در این بازی شما باید کنترل Frost را عهده دار شوید. یک سفیه فضایی که قادر به شلیک های نوری و انفجاری و همچنین یک لیزر بسیار قدرتمند می باشد. همچنین توانایی انفجارهای قدرتمند را دارا می باشد که برای مواقعی که به مشکل برخواهید خورد، بسیار مناسب و ایده آل می باشد. اما ویژگی منحصر به فرد Frost قابلیت teleport آن می باشد. تنها با فشار داد یک دکمه ساده می توانید Frost را به روح تبدیل کنید و همچنان از خود دفاع کنید. به طور خلاصه Frost یک یار قدرتمند و سخت جان است که در کنار شما قرار دارد. بازی Enceladus یک بازی بسیار جذاب و هیجان انگیز می باشد که می تواند ساعت ها شما را سرگرم و انرژی نهفته در وجودتان را تخلیه کند.

Enceladus.center

مشخصات بازی Enceladus :نام بازی : Enceladusپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 1Nov, 2017شرکت سازنده : Storybird”,”Julien Roccaمنتشر کننده : Look At My Game”,”Plug In Digitalسبک بازی : اکشنامکان بازی به صورت آنلاین : نداردنوع فایل : ISOلینک مرتبط : STEAM

Enceladus

لینک دانلود